Aukció

Durst 6x9 alsó-felső üveg CosiglasU és O

27578

1 2022.05.24.
1 000 Ft
KW Kamera-Werkstätten  Dr. Patent  6,5x9cm lemezes fényképezőgép sz.: 31932, Tessar 4,5/12cm objektív sz.:9522189  cca.: 1921.

Tokkal,  3db síkfilm kazetta tokkal, pack kazetta. Zárhibás.

27588

1 2022.05.24.
12 000 Ft
Altissa 6x6 box fényképezőgép  sz.:12/2036

Tokkal.

27587

1 2022.05.24.
3 000 Ft
Durst 6x9 alsó-felső üveg Auda 70  2db

27579

0 2022.05.24.
1 000 Ft
Minox napfénytank

Minox napfénytank

Eredeti dobozban leírással. Tisztításra szorul.

27583

0 2022.05.24.
2 000 Ft
Tokina  RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082  Minolta

Bőr tokkal, objektív sapkákkal.

27599

1 2022.05.25.
3 000 Ft
Yashica Lens  ML  c  4/200mm objektív  sz.. A5615320

Tok, védősapkák nélkül.

27600

3 2022.05.25.
5 500 Ft
Pouva Modell P56 (Exportmodell) fényképezőgép 120-as

Tokkal - varrásnál pár helyen elengedett.

27596

1 2022.05.25.
1 000 Ft
Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft
Soligor MC Auto Zoom3,5/70-150mm objektív  sz.: 37850155 Minolta

Tok nélkül, objektív sapkákkal, Skylight(1A) szűrővel.

27597

1 2022.05.25.
3 000 Ft
Durst Reporter 24x36 naygító gép sz.: 17571, Cassar 3,5/50mm objektív sz.: 747130

Nincs kipróbálva.

27601

1 2022.05.25.
5 000 Ft
Linhof 6,5x9cm-es dupla kazetta

Használatból eredő kopások.

27591

0 2022.05.25.
2 000 Ft
Balda Jubilette 35mm fényképezőgép, Baltar 2,9/5cm objektív sz.: 511869

Bőrözés hiányos.

27593

1 2022.05.25.
5 000 Ft
Multiblitz 2db vaku tartozékokkal, hordtáskában 2db állvánnyal tokban

1 2022.05.25.
10 000 Ft
KW (Kamera-Werkstätten)  Pack kazetta 6x9cm barna bőrözés 2db

Használatból eredő kopások.

27590

2 2022.05.25.
1 100 Ft
Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

3 2022.05.25.
7 000 Ft
Sigma Super-Wide II 2,8/24mm objektív  sz.: 5021709  Pentax

Tok és védősapkák nélkül.

27598

5 2022.05.25.
10 000 Ft
Tamron AF Aspherical LD  Macro 3,5-6,3/28-300mm objektív sz.: 919160

Napellemzővel, UV szűrővel. Minolta.

27592

0 2022.05.25.
7 000 Ft
Levelezőlap: Budapest Hősök tere 63 évvel ezelőtt

27608

1 2022.05.26.
200 Ft
Minolta Dynax 3xi fényképezőgép sz.: 20109760, AF Power Zoom 4-5,6/35-80nn objektív sz.: 17106626

Tok nélkül, vállszíjjal.

27603

0 2022.05.26.
3 000 Ft