Aukció

Levelezőlap: Blataonfüred-Gyógyfürdő

Megírt, bélyegzett 1940.

27607

0 2022.05.26.
100 Ft
Levelezőlap

Levelezőlap "Oh azok a Férfiak!" Heliogravir

Törvényesen védve 11  1900.  Kitöltetlen

27611

1 2022.05.26.
200 Ft
Orosz polár szűrő M42, ráhúzós

27612

1 2022.05.26.
600 Ft
Pentacon Six közgyűrűsor

Pentacon Six közgyűrűsor

27602

1 2022.05.26.
1 000 Ft
Canon  Auto Zoom 814 S8 filmfelvevő,  Canon Zoom Lens C-8  1,4/7,5-60mm objektív sz.: 183353

1 2022.05.26.
5 000 Ft
Régi fotók hőlégballonokról - az egyikben Klösz Károly  5db.

2db.: 12x9cm ; 8,5x12cm ; 7,5x12cm10x7,5cm.

27610

9 2022.05.26.
1 800 Ft
Levelezőlap: Manréza, lelkigyakorlatos ház, Budapest

27609

2 2022.05.26.
250 Ft
Carl Zeiss Jena  Bernotar M32 polár  sz.:7799

Eredeti tokban.

27613

0 2022.05.26.
600 Ft
Carl Zeiss Jena Distar 2,5x37  előtét sz.: 224214

Eredeti tokban. Tisztításra szorul.

27614

0 2022.05.26.
400 Ft
Fortepan síkfilm  13x18/25 200 ASA 3 doboz

Bontatlan. Lejárat: 2009/09

27606

2 2022.05.26.
16 000 Ft
Contax RTS II Quartz fényképezőgép sz.: 155699, Planar  T* 1,7/50mm objektív sz.: 6342347 tartozékokkal

0 2022.05.26.
80 000 Ft
Szovjet gyártmányú fotó lemez 9x12cm/10db

Doboz nyitott, belül bontatlan. Lejárt.

27620

1 2022.05.27.
300 Ft
Exa orsó

Exa orsó

Kékes fej rész.

27619

0 2022.05.27.
500 Ft
Szvema Foto 130 film 140 ASA film doboza

27621

0 2022.05.27.
100 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 8845865

Menet front részen. M39

27618

1 2022.05.27.
1 000 Ft
Pentacon 2,8/80mm objektív

Pentacon 2,8/80mm objektív

Tisztításra szorul. Bakelit foglalat hátsó részen enyhén sérült. M58

27615

1 2022.05.27.
600 Ft
Reklám szórólap: Vámos Afdolf

Reklám szórólap: Vámos Afdolf

Fényképészeti cikkek gyára és raktára, Budapest. Barnás papíron. Kihajtós. Méret17,5x25cm.

2 2022.05.27.
1 300 Ft
Exa orsó

Exa orsó

Zöldes fej rész.

27622

0 2022.05.27.
500 Ft
Agfa-Gevaert  Scientia 9x12cm/12 üvegnegatív

Bontatlan, lejárt.

27639

0 2022.05.27.
800 Ft
Forte Bromodia (sztereo) lemez 4,5x10,7cm/10db

Lejárt, bontatlan.

1 2022.05.27.
600 Ft