Aukció

Minitector felület vastagság mérő

Készenléti táskában. Megkímélt állapotban. Működik, nincs ellenőrizve.

25789

0 2021.10.29.
4 000 Ft
Fed 4 fényképezőgép sz.: 65112601, I-61 2,8/52mm objektív sz.: 6547502

Tokkal, dobozzal, objektív sapkával.

25793

0 2021.10.29.
5 000 Ft
SoóS árverési katalógusok 30.-36. 7db.

25794

0 2021.10.29.
600 Ft
Cannon márkajelzésű vállszíj

Cannon márkajelzésű vállszíj

25801

0 2021.10.29.
600 Ft
Forte Bromofort BH4 9x14/100db fotópapír

Doboz nyitott, papír bontatlan csomagolásban. Lejárat nincs jelezve.

25798

7 2021.10.29.
1 000 Ft
TR 0107 RC Frekvencia Generátor sz.: 298

Használatból eredő kopások. Nincs kipróbálva.

25792

0 2021.10.29.
6 000 Ft
Zeiss Ikon Icarette 551/2  fényképezőgép, Tessar 4,5/10,5cm objektív sz.: 840602  cca.:1927-29.

Tokkal. Kettős kihuzat, síkfilm, rollfilm.

25796

0 2021.10.29.
40 000 Ft
Mizar MK2 Mod 250 halogén lámpa

500W-ig, három terelő lemez. Erősen használt, izzó nélkül.

25842

9 2021.10.31.
2 200 Ft
HAFA 73 sz. árjegyzék  1935.

HAFA 73 sz. árjegyzék 1935.

128 oldal, kb.: 14,5x21cm.

0 2021.10.31.
1 000 Ft
Nikon FE2 prospektus

Nikon FE2 prospektus

62 oldal, kb.: 17x12,5cm. Német nyelvű.

25887

0 2021.10.31.
500 Ft
Kínai evőpálcikák díszdobozban

25821

1 2021.11.02.
500 Ft
Fém orsó hívó tankba

Fém orsó hívó tankba

Jó állapotban. Kb.: 6cm ; átmérő 17cm

25819

0 2021.11.02.
2 000 Ft
Champion 12x15 távcső doboza

Champion 12x15 távcső doboza

Jó állapotban, leíarással, garancia papír: 197312.30.

25820

0 2021.11.02.
300 Ft
Super Albinar MC Auto 2,8/28mm objektív sz.: 842323

Front lencse körüli gyűrű levált.

25822

0 2021.11.02.
2 000 Ft
Lomo LK-A fényképezőgép

Lomo LK-A fényképezőgép

Tok nélkül, hibás.

25827

0 2021.11.02.
1 000 Ft
Super 8 kazettás filmek 7db.

Super 8 kazettás filmek 7db.

5db Tura - lejárat 1981.01.  ; Agfachrom - lejárat 1980.11. ;  Svema - 1982.

25823

1 2021.11.02.
3 000 Ft
Porst Color Reflex X 1,9/50mm objektív sz.: 537452

Első, hátsó objektí sapka. Tok nélkül. Porst bajonett.

25826

1 2021.11.02.
3 000 Ft
Jupiter-11 4/ 13,5cm objektív sz.: 6109372

1 2021.11.02.
5 000 Ft
Fotó kemény papír keretben: Flexaret patkánnyal

Teljes méret  kb.:39,5x49,5cm. Alul Karácsonyi, Újévi üdvözlő szöveg. Ofotért

15825

0 2021.11.02.
1 000 Ft
Polaroid Color 108 film

Polaroid Color 108 film

Lejárat: 1976/01

25828

0 2021.11.02.
300 Ft