Pest-Budai városképek ; Magyar Helikon 1969. Kemény fedelű, rengeteg fényképpel, jó állapotban, kb.: 12,5x18,5cm
33810 |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
33801 |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Minolta A.2 fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270 cca.: 1955-58. Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.
33784 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
7 000 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Ezüst színű, cirádás fém lornyon domború üveggel Keret jó állapotban, üveg foltos.
33783 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
3 000 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
20 000 Ft | |
Home Couture 2010. ; Kare Design Angol-német nyelvű katalógus. 312 oldal, csupaillusztráció, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Princess of Wales ; St.Martin's Press New York 1997. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal tele fényképekkel, félfényes papíron, jó... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Öveges József: A mikroszkóp és használata , Gondolattár 1960. Puha fedelű, 174 oldal, jó állapotban, kb.: 10x14cm
33786 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
600 Ft | |
Sevcsik Jenő: Fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1972. Puha fedelű, 160 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x19cm
33809 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
600 Ft | |
Németh József képemlékei 2003. Kemény fedelű,11 oldal tele fényképekkel, jó állapotban, kb.: 21,5x29,5cm
33804 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
2db kb.: 4cm átmérő (domború-homorú) ; 1db. kb.: 4,5cm átmérőjű (domború-domború)
33... |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33813 |
3 | 2024.05.02. 18:00 |
200 Ft | |
Enyhén kopottas.
33789 |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
Kulcstartó "remove before flight" felirattal Felirat kb.: 13cm hosszú, 3cm széles. Jó állapotban.
33792 |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
Rozsdás, kopottas, kulcs nélküli. Kb.: 12cm hosszú
33793
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
Forte Panchrofort síkfilm 6,5x9cm/20 Hátul félig bontatlan. Lejárt.
33811 |
9 | 2024.05.02. 19:00 |
3 200 Ft |