Koller Kátoly műterméből, Budapest. Kézi felirat szerint Walko család. Jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
Mérleggyár Labormérleg sz.: 74363 50-1000g. Átlagosan használt állapotban.
33845 |
1 | 2024.05.07. 20:00 |
1 000 Ft | |
33844 |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
Fotomozaik magazin XIII. évf. 2010. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33852 |
0 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Minolta ismertetők prospektusok, leírások Számtalan. Hagyatékból.
33846 |
1 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Számtalan. Hagyatékból.
33847 |
13 | 2024.05.08. 19:00 |
3 200 Ft | |
FotoVideo magazin IX. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33857 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
500 Ft | |
Borító foltos, átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33859 |
8 | 2024.05.08. 19:00 |
2 400 Ft | |
Képnézegető játék fényképezőgép Működik - városképek. Átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33848 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XI. évf. 2008. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33854 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
FotoVideo magazin VIII. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban, Hagyatékból.
33856 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Egyszerű kivitel, átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33849 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft | |
Fotomozaik magazin X. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból
33855 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin IX. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33853 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Fém cigaretta tartó, púder-tükör résszel Kivül enyhén, belül erősebben kopottas. Hagyatékból.
33850 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft | |
Nyaklánc fényképezőgép medállal Lánc kb.: 34cm, medál széllesség kb.: 3,5cm, enyhén kopottas. Hagyatékból.
33867 ... |
0 | 2024.05.09. 18:00 |
200 Ft | |
Fotóművészeti Nyári Egyetem Szolnok - kerámia plakett Jó állapotban, átmérő kb.: 7cm. Hagyatékból.
33869 |
0 | 2024.05.09. 18:00 |
100 Ft |