Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
3in1 Type4-C& Android& PC Endoscope /szálkamera 8m/

3in1 Type4-C& Android& PC Endoscope /szálkamera 8m/

Eredeti dobozban, japán-angol leírással.

 

22508

0 2020.09.25.
18:00
9 000 Ft

"Rilu" Durst reprolámpa

Új állapotban, eredeti csomagolásban, még nem volt használatban.

 

22554

0 2020.09.25.
18:00
20 000 Ft
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank  1841-1941 centenáriumi kiadvány

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 centenáriumi kiadvány

Kemény karton borítású, magas grammsúlyú papíron 100 év emlékei, térkép mellékletekkel. Kb.:...

0 2020.09.25.
18:00
1 000 Ft
Szigetelő egység

Szigetelő egység

A kőbányai, 1838-ban alapított Drasche porcelángyár (alapításkor még téglagyár) köralakú...

0 2020.09.25.
18:00
15 000 Ft
Csíptetős szemüveg

Csíptetős szemüveg

Tokkal - Libál Lajos. Szarunak látszó keret, convex üveg - a bal oldali csorbás a szélén.

...

0 2020.09.28.
18:00
3 000 Ft
ROW Unistar távcsőszemüveg és látcső

ROW Unistar távcsőszemüveg és látcső

Összerakható. Német nyelvű leírással. Eredeti dobozában, újszerű állapotban. A doboz sérült.

...

0 2020.09.28.
18:00
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena szemfenék vizsgáló eszköz sz.: 00162

Carl Zeiss Jena szemfenék vizsgáló eszköz sz.: 00162

Újszerű állaptban. Nincs kipróbálva.

 

22563

0 2020.09.28.
18:00
4 000 Ft
Szemvizsgáló eszköz

Szemvizsgáló eszköz

Eredeti dobozában, jó állapotban.

 

22564

0 2020.09.28.
18:00
2 000 Ft
BETA lengyel nagyítógép sz.: 695119

BETA lengyel nagyítógép sz.: 695119

Világítás működik.

 

22567

0 2020.09.28.
18:00
3 000 Ft
Möve kozmetikai tükör LED világítással

Möve kozmetikai tükör LED világítással

Eredeti csomagolásban, leírással - magyar nyelvű fordítással.

 

22568

0 2020.09.29.
18:00
3 000 Ft
Hajós kormánykerék formájú német barométer

Hajós kormánykerék formájú német barométer

Legszélesebb átmérő kb.: 18cm.

 

22569

0 2020.09.29.
18:00
4 000 Ft
Szovjet gyártmányú fém keretes barométer

Szovjet gyártmányú fém keretes barométer

Kb.: 16,5cm átmérő.

 

22570

0 2020.09.29.
18:00
4 000 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1933.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1933.

Belül Pfeifer- Zeidler könyvkereskedés címke és 1957 09.21. dátum. Kemény vászon fedelű, 159...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1936.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1936.

Belül olvashatatlan aláírás, dátum: 1936. Kemény vászon fedelű, 158 oldal (+reklámok), kb.:...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1934.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1934.

Belül ovashatatlan aáírás; 1933.XI. Kemény vászon fedelű, 170 oldal (+reklámok), kb.:...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Triumph TR4 lendkerekes Police játék autó

Triumph TR4 lendkerekes Police játék autó

Made in Japan; 60-as évek.

0 2020.10.01.
18:00
6 000 Ft
ROLEX óratartó

ROLEX óratartó

Jó állapotban, bársonyos. Kb.: 14x6,5cm.

 

22585

0 2020.10.01.
18:00
4 000 Ft
Elgin U.S.A.zseb- és karóra

Elgin U.S.A.zseb- és karóra

Szép állapotban, karon viselhető bőr tokkal. Másodperc mutatós, működő.

 

25586

0 2020.10.01.
18:00
30 000 Ft
Nikkorex-8, 8mm filmfelvevő; Nipon KogakuTele 2x objektív sz.: 19468

Nikkorex-8, 8mm filmfelvevő; Nipon KogakuTele 2x objektív sz.: 19468

Tokkal (egy részén kikopott). Az elem belefolyt, ezért nincs kipróbálva.

 

22587

0 2020.10.01.
18:00
3 000 Ft
Perfekta II. fényképezőgép, Achromat 7,7/80mm objektív cca.: 1954.

Perfekta II. fényképezőgép, Achromat 7,7/80mm objektív cca.: 1954.

Tokkal. 120-as film.

 

22589

 

0 2020.10.01.
18:00
1 500 Ft