Aukció

Zeiss Ikon Ikonta (520) fényképezőgép gsz.: 1127047, Tessar 4,5/7,5cm objektív sz.:1347539   cca.: 1932-38.

4,5X6cm-es kép, 120-as film, Compur Rapid zár. Eredeti barna bőr tok, rajta sorszám:1768

0 2019.07.19.
20 000 Ft
Meopta Mirar 0,5x  objektív sz.: 18659, keresővel, tokban

19504

0 2019.07.19.
2 500 Ft
Rolleikin (DRP) kisfilmes hátlap hozzá való speciális tokkal

Barna bőr tok, rajta felirat: Rolleicord

19505

0 2019.07.19.
5 000 Ft
Korabeli, telefonbeszélgetést lehallgatni hivatott készülék.

A készüléken nincs felirat, pár helyen kopás látható

19509

0 2019.07.22.
15 000 Ft
AEG elektromos fém teafőző készülék, tea szűrővel   sz.:46115

0 2019.07.22.
10 000 Ft
Sanitas német gyártmányú hajszárító készülék   sz.:778

110V, nincs kipróbálva. Érintésvédelmi szempontból aggályos! Néhány helyen rozsda foltok.

0 2019.07.22.
8 000 Ft
Leica exponáló zsinor

Leica exponáló zsinor

19513

0 2019.07.22.
6 000 Ft
PAX 35 Golden View fényképezőgép gsz.:58540, Luminor Anastigmat 3,5/45mm objektív sz.:52632   cca.:1952-55.

 Delux kiadás. Eredeti doboz, tokkal, rajta tartozék tartó , benne napellenző és szűrő.

0 2019.07.22.
55 000 Ft
Süss Nándor (Budapest) szintező készülék  sz.:54659

Typ 31A. Jó állapotban, néhány helyen kopás látható.

19516

0 2019.07.22.
10 000 Ft
Gombos Katalint és Sinkovits Imrét ábrázoló dedikált, 9x14-es fekete-fehér fotó

0 2019.07.22.
1 000 Ft
E.Leitz Wetzlar  távmérő

E.Leitz Wetzlar távmérő

19518

0 2019.07.22.
6 000 Ft
OPHTHALMOSCOPE LANDOLT Szemtükör

Eredeti patent dobozban.

19519

0 2019.07.23.
3 000 Ft
Rollei színszűrő narancs    -1,5 ... -3

Eredeti dobozban és bőr tokban, leírással.

19521

0 2019.07.23.
1 500 Ft
Rollei szűrő, hellgrün (világos zöld)   -1

19522

0 2019.07.23.
1 500 Ft
Rollei szűrő gelb-hell (világos sárga)   -1

19523

0 2019.07.23.
1 500 Ft
Rollei napellenző    BAOBE 201030

Eredeti dobozban és bőr tokban.

19524

0 2019.07.23.
2 000 Ft
Periszkóp szovjet gyártmány  (ND01CT2115)

Masszív, súlyos készülék, a keresőben beosztással. Kb.: 36cm hosszú.

19525

0 2019.07.23.
10 000 Ft
Tóth István fotóművész (1923-2016) képei

Szerzői kiadás Xantus Gyula előszavával. 194 fotó. Gerincnél elengedett. Kb.: 21x23cm.

0 2019.07.23.
1 000 Ft
Aktalbum    Corvina kiadó   1984.

Aktalbum Corvina kiadó 1984.

Kemény fedelű, 177 fotó, , kb.: 23,5x22,5cm

19527

0 2019.07.23.
1 000 Ft
Lugosi Lugo László  Szentendre   Magyar Könyvklub   2002.

Kemény fedelű, 160 oldal, színes fotókkal. Kb.: 23,5x30,5cm.

19528

0 2019.07.23.
1 000 Ft