Aukció

Telor 2/85 objektív  MOM  sz.:752587

Gamma Budapest dobozban. M42. Objektív sapkák nélkül.

19900

0 2019.09.23.
30 000 Ft
Voigtländer Braunschweig Collinear II 2  1:5,4 objektív  sz.: 74712

A képen is látható, hogy egy darabka hiányzik a keretből, mint egy apró harapás.

199...

0 2019.09.23.
4 000 Ft
Carl Zeiss Distagon 4/40mm objektív   sz.:4229639  Hasselblad

Synchro Compur. Első és hátsó objektív sapka, gumirozott napellenző, bőr tok.

19924

0 2019.09.24.
150 000 Ft
Prakticához 2 részes elektromos közgyűrű

19925

0 2019.09.24.
200 Ft
Hasselblad  állványrögzítő

Hasselblad állványrögzítő

Használatból származó kopoások vannak rajta.

19928

0 2019.09.25.
2 000 Ft
B.W.K Kilburn & CO. Warranted U.S.A  Fa sztereonéző  XIX. sz.

Használat jelei látszanak, de korához képest jó állapotban. A fém rész csak belül kopottas.

0 2019.09.24.
5 000 Ft
ZEISS Aerotopograph GmbH   Sztereonéző 11db. képpel, tokkal

Doboz sarkai kopottak

19934

0 2019.09.24.
25 000 Ft
Fotolexikon  Akadémia Kiadó  1963.

0 2019.09.25.
500 Ft
Amerigo Tot   Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat 1983.

0 2019.09.25.
600 Ft
Gyulai Ferenc Dr.  Fotoiskola Műszaki Könyvkiadó  1965.

Műanyag borítású, 2. bővített és javított kiadás, 232 oldal, kb.: 17x24cm.

19943

0 2019.09.25.
600 Ft
Ferenc Kollin  Grüsse aus dem alten Budapest  Corvina 1983.

0 2019.09.25.
600 Ft
Sacra Corona   Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat:

Újvidék, Ada + posta bélyegző, Csáktornya + postabélyegző, Óbese, Szabadka, Zenta

19...

0 2019.09.26.
1 000 Ft

0 2019.09.26.
1 000 Ft

Sacra Corona Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat: "Visszatért") papírlapra ragasztva 1941. 6db

Újvidék, Újverbász, Apatin, Szabadka, Palánka + postabélyegző, Zombor

19950

0 2019.09.26.
1 000 Ft

0 2019.09.26.
1 000 Ft
Csiptető, régi szemüveg

Csiptető, régi szemüveg

Enyhe konkáv - nincs lemérve

19953

0 2019.09.26.
1 000 Ft
Schuco: Mercedes Benz 170V  Löwenbräu ital szállító modell

Sértetlen állapotban, felhúzós,működőképes. Eredeti felhúzó kulccsal.

19963

0 2019.09.27.
16 000 Ft
Minox Leica III f type fényképezőgép sz.:525001, Minoctar 5,6/15mm objektív, díszdobozban

0 2019.09.27.
36 000 Ft
Pentacon electric 2,8/29mm objektív  sz.:8100599

Tokkal, első objektív sapkával, megkímélt állapotban.

0 2019.09.26.
12 000 Ft
Pentacon electric  MC 2,8/135mm objektív  sz.:8310429

Tokkal, első objektív sapkával, kihúzható napellenző. Megkímélt állapotban.

19968

0 2019.09.26.
12 000 Ft