Aukció

Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 619419

Eredeti dobozban.

22046

0 2020.07.06.
400 Ft
Hasselblad prospektus

Hasselblad prospektus

500C/M  ;  500EL/M  ;  SWC%M.  Kb.: 14,5x14,5cm. Svéd nyelven

22047

0 2020.07.06.
300 Ft
Dr Holló Dénes-Seregély István: Dia-diasor-diaporáma ; Műszaki Könyvkiadó  1988.

Kemény fedelű, 130 oldal, kb.:17x19cm.

22048

0 2020.07.06.
200 Ft
Leningrád 4 fénymérő

Leningrád 4 fénymérő

0 2020.07.06.
1 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2.8/80mm vetítő objektív

Használatból eredő kopásokkal.

22058

0 2020.07.09.
3 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
3 000 Ft
Leitz Laborlux 12 POL  ; sz.: 044935  -  Leitz trafóval

5 objektív, binokuláris okulár, lámpaház, betétek, hálózati zsinór.

22064

0 2020.07.07.
300 000 Ft
A mai katolikus irodalom kincsesháza ; Vigilia

0 2020.07.07.
500 Ft
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete ; Franklin-Társulat  1928.

0 2020.07.07.
500 Ft
Praktica B tok

Praktica B tok

Újszerű állapotban, vállszíjjal.

0 2020.07.07.
500 Ft
Reflekta  Fefolux 1000 MA hálózati halogén lámpa

Eredeti dobozban, sinnel, újszerű állapotban. Működik.

22069

0 2020.07.07.
1 000 Ft
Zorkij-3 fényképezőgép tok

Zorkij-3 fényképezőgép tok

Vállszíj nélkül. Használatból eredő kopásokkal.

22070

0 2020.07.07.
200 Ft
Zenit 3m fényképezőgép tok

Zenit 3m fényképezőgép tok

Vállszíjjal. használatból eredő kopások, rögzítő csavar hiányzik, belső alsó betét kijár.

0 2020.07.07.
200 Ft
Poaroid Swinger Model 20 polaroid fényképezőgép leírással

Tok nélkül, nincs kipróbálva.

22072

0 2020.07.08.
2 000 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

22075

0 2020.07.08.
20 000 Ft
Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

3 alapobjektív:

0 2020.07.08.
500 000 Ft
Kodak Autographic harmónikás fényképezőgép sz.:15310 cca.: 1916.

Tokkal, kereső hiányos.

0 2020.07.09.
10 000 Ft

22078

0 2020.07.08.
400 Ft
Kulin György: A távcső világa I-II. ; K.M. Természettudományi Társulat  1941.

Kemény fedelű, gerincnél sérült, az első kötet vége hiányzik. kb.: 15x21,5cm

22079

0 2020.07.08.
500 Ft
Ady Endre összes versei ; Szépirodalmi Könyvkiadó  1955.

Kemény fedelű zsebkönyv, 646 oldal, kb.: 10.5x14cm.

22080

0 2020.07.08.
300 Ft