Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
27 | 2024.03.28. 20:00 |
125 000 Ft | |
Megvilágítás táblázat fém (óra)tokban Megkímélt állapotban.
33487 |
20 | 2024.03.28. 20:00 |
8 500 Ft | |
SX70. Hibás.
33494 |
19 | 2024.03.28. 20:00 |
2 200 Ft | |
Ernst Leitz - Wetzlar vaku és fényképezőgép tartó 33574 |
14 | 2024.04.09. 20:00 |
1 300 Ft | |
Megkímélt állapotban. Vörös.
33517 |
13 | 2024.04.03. 20:00 |
4 200 Ft | |
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052 Tokkal.
33512 |
12 | 2024.04.02. 19:00 |
3 200 Ft | |
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03
33498 |
12 | 2024.03.28. 20:00 |
1 300 Ft | |
33499 |
10 | 2024.03.28. 20:00 |
3 200 Ft | |
33518 |
9 | 2024.04.03. 19:00 |
2 800 Ft | |
Yashica Samurai X3.0 AF fényképezőgép sz.: 157677, ZOOM Lens 3,5-4,3/25-75mm objektív Tokkal.
33535
8 | 2024.04.04. 19:00 |
2 600 Ft | |
33511 |
7 | 2024.04.02. 19:00 |
8 500 Ft | |
Jupiter-9 2/85mm objektív sz.: 7007421 Bakelit tokban, objektív sapkákkal. M42
33584 |
6 | 2024.04.10. 20:00 |
20 000 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725 Tokkal.
33538 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 400 Ft | |
Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.
33489 |
5 | 2024.03.28. 19:00 |
1 200 Ft | |
Zeiss Ikon fényképezőgép sz.: 628411, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4049556 Tokkal, gumis napellenzővel,
33534 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 800 Ft | |
Forte Contaprint 6,5x9cm/100 síkfilm Bontatlan, lejárt.
33602 |
5 | 2024.04.11. 19:00 |
3 400 Ft | |
Docter-Wetzlar Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív 33505 |
4 | 2024.04.02. 20:00 |
1 300 Ft | |
Prizma Exa,.Exakta fényképezőgépekhez Tokkal, megkímélt állapotban.
33509 |
3 | 2024.04.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
Hama DAT MP3 MiniDisc kazetta adapter Nincs kipróbálva.
33496 |
3 | 2024.03.28. 18:00 |
1 100 Ft |