Aukció

Meyer-Optik Görlitz  Trioplan 2,8/100mm objektív sz.: 1336113

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Exa

29465

24 2022.12.12.
63 000 Ft
Tair-11  2,8/133mm objektív sz.: 021351

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Középső gyűrű enyhén kotyog. Tisztításra szorul. M39

15 2022.12.09.
36 000 Ft
Zorki-C fényképezőgép sz.: 57163749, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 7109337

Tokkal.

29445

11 2022.12.08.
11 000 Ft
Cirádás, kihúzhatós fém szipka

Enyhén használt állapotban. Teljes hossz, kb.: 38cm.

29407

8 2022.12.06.
1 900 Ft
Fed-2 fényképezőgép sz.: 3400797, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1618968

Tok nélkül.

29439

7 2022.12.08.
5 500 Ft
Nikon AS-6 vakuadapter

Nikon AS-6 vakuadapter

29420

6 2022.12.07.
1 100 Ft
Revuenon-Special 2,8/135mm objektív sz.: 267048

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával. Tisztításra szorul. M42

29473

6 2022.12.13.
4 200 Ft
Tewe univerzal kereső sz.: 01935

Átlagosan használt állapotban. 35-200

29474

6 2022.12.07.
7 500 Ft
Mir fényképezőgép sz.: 6015089, Jupiter-8 2/50mm objektív sz.: 6668951

Tokkal.

29440

6 2022.12.08.
6 500 Ft
Petri C.C Auto 1,8/50mm objektív sz.:010176

Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul. M42

29479

5 2022.12.14.
2 800 Ft
Nikon Nikkormat FT fényképezőgép váz sz.: 4239295

Eredeti dobozban. kereső front részénm kb. 1cm karc.

29457

5 2022.12.12.
24 000 Ft
Microma macro állvány 2db előtéttel

29486

4 2022.12.14.
3 200 Ft
Nikon  Miceo-Nikkor-P Auto  3,5/55mm objektív sz.: 715808

Eredeti csomagolásban.

29485

3 2022.12.14.
24 000 Ft
Kozmik 35 fényképezőgép sz.: 039770

Tokkal.

29438

3 2022.12.08.
1 200 Ft
Hasselblad gyorstalp

Hasselblad gyorstalp

29425

3 2022.12.07.
2 400 Ft
Minolta XG-M fényképezőgép sz.: 2271869, Osawa MC 3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 2711897

Tok nélkül.

29443

3 2022.12.08.
3 400 Ft
Leitz Macro-Adapter Leica R-hez sz.: 14256

29424

3 2022.12.07.
2 400 Ft
Leitz Wetzlar Leica napellenző  sz.: 12575

Átlagosan használt állapotban. 4,5/135 ; 4/135 ; 2,8/90 ; 4/90

29429

3 2022.12.07.
1 200 Ft
Philips fejhallgató SBC HP250

Philips fejhallgató SBC HP250

Több méteres vezetékkel. Átlagosan használt állapotban. Működik.

29408

3 2022.12.06.
1 900 Ft
Rolleiflex bőr nyakpánt

Rolleiflex bőr nyakpánt

Használatból eredő enyhe kopások.

29508

2 2022.12.16.
1 100 Ft