Aukció

Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC  1,7/50mm objektív sz.: 1708273

Tokkal.

33488

27 2024.03.28.
125 000 Ft
Megvilágítás táblázat fém (óra)tokban

33487

20 2024.03.28.
8 500 Ft
Polaroid 1000 kamera

Polaroid 1000 kamera

SX70. Hibás.

33494

19 2024.03.28.
2 200 Ft
Ernst Leitz - Wetzlar vaku és fényképezőgép tartó

33574

14 2024.04.09.
1 300 Ft
Sötétkamra lámpa búra

Sötétkamra lámpa búra

Megkímélt állapotban. Vörös.

33517

13 2024.04.03.
4 200 Ft
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052

Tokkal.

33512

12 2024.04.02.
3 200 Ft
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép

Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03

33498

12 2024.03.28.
1 300 Ft
Agfa vörös szűrő M7  9x12cm

Agfa vörös szűrő M7 9x12cm

33499

10 2024.03.28.
3 200 Ft
Fa síkfilm szárító

Fa síkfilm szárító

33518

9 2024.04.03.
2 800 Ft
Yashica Samurai X3.0 AF fényképezőgép sz.: 157677, ZOOM Lens 3,5-4,3/25-75mm objektív

Tokkal.

33535

8 2024.04.04.
2 600 Ft
Color-Scoper dianéző

Color-Scoper dianéző

33511

7 2024.04.02.
8 500 Ft
Jupiter-9 2/85mm objektív sz.: 7007421

Bakelit tokban, objektív sapkákkal. M42

33584

6 2024.04.10.
20 000 Ft
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516

Tok nélkül.

33507

5 2024.04.02.
550 Ft
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725

Tokkal.

33538

5 2024.04.04.
4 400 Ft
Cikk-cakk olló

Cikk-cakk olló

Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.

33489

5 2024.03.28.
1 200 Ft
Zeiss Ikon fényképezőgép sz.: 628411, Tessar 2,8/50mm objektív  sz.: 4049556

Tokkal, gumis napellenzővel,

33534

5 2024.04.04.
4 800 Ft
Forte Contaprint 6,5x9cm/100 síkfilm

Bontatlan, lejárt.

33602

5 2024.04.11.
3 400 Ft
Docter-Wetzlar  Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív

33505

4 2024.04.02.
1 300 Ft
Prizma Exa,.Exakta fényképezőgépekhez

Tokkal, megkímélt állapotban.

33509

3 2024.04.02.
1 200 Ft
Hama DAT MP3 MiniDisc kazetta adapter

Nincs kipróbálva.

33496

3 2024.03.28.
1 100 Ft