Aukció

Canon IXUS  fényképezőgép sz.: 4761893  APS film

Nincs kipróbálva.  Hagyatékból.

33707

15 2024.04.23.
2 200 Ft
Évfordulós plakett, Gamma Művek 50. 1920-1970

Jó állapotban, kb.: 7cm átmérő. Hagyatékból.

33738

12 2024.04.24.
1 100 Ft
Helios-40  1,5/8,5cm objektíc sz.: 003357

Tokkal, 3db szűrővel (tisztításra szorulnak), M39

33720

11 2024.04.22.
64 000 Ft
Zenit 3 fényképezőgép sz.: 61026333, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 0062744

Tokkal.

33719

8 2024.04.22.
11 000 Ft
Antal Miklós: A fényképezéshez és fénynyomási eljárásokhoz használt vegyszerek ismertetése ; Atheneum Kiadás  1921.

Kemény vászon fedelű(kissé kopottas), 216 oldal jó állapotban, kb.: 12x17,5cm

33694

8 2024.04.19.
3 200 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,4/35mm objektív sz.: 9575

Tokkal, objeltív sapkákkal. M42

33723

6 2024.04.22.
41 000 Ft
Forte Bromodia lemezek 4,5x10,17cm/10db

Bontatlan, lejárt.

33750

4 2024.04.25.
700 Ft
Magy. Am. Fényképezők Orsz. Szöv.-e IX. Nemzetközi Kiállításának Katalógusa 1947.11.08.-12.08.

Aláírásokkal. 32 oldal,megkímélt állapotban, kb.: 19x26cm. Hagyatékból.

33716

2 2024.04.23.
900 Ft
Magy. Am.Fényképezők Orsz. Sz. háromszögletű ezüst színű plakett

Hátoldalon bevésett dátum: 1948. Pár helyen foltos. Kb.: 6x6x8cm. Hagyatékból.

33737...

2 2024.04.24.
550 Ft
Jupiter-37A  3,5/135 objektív sz.: 8119783

Bakelit tokkal, objektív sapkákkal. M42

33724

2 2024.04.22.
11 000 Ft
OFOTÉRT bronz emlékérem - 150 éves a fotográfia

Fritz Mihály munkája. Jó állapotban, 42,5mm. . Hagyatékból.

33739

2 2024.04.24.
350 Ft
Fényszöv reklám ajándék;  cizellált fém hamutálca

Átlagosan használt állapotban, kb.: 8x8cm. Hagyatékból.

33736

2 2024.04.24.
300 Ft
Prakitca VLC3 fényképezőgép sz.: 017208, Pancolar electric  MC 1,8/50mm objektív sz.: 10815440

2 2024.04.19.
21 000 Ft
Köteles Lajos: Fényképész anyagismeret ; Műszaki Könyvkiadó 1972.

1 2024.04.19.
300 Ft
Albert Norden: Így készül a háború ; Szikra 1951.

1 2024.04.26.
400 Ft
3 részes közgyűrű sor

3 részes közgyűrű sor

Bakelit tokban. M42 Szovjet gyártmány

33725

1 2024.04.22.
1 000 Ft
Berekméri Zoltán Fotókiállítása Ernst Múzeum 1985.01.-02.10.

Plakáttá kihajtható. A fotós által deikálva. Jó állapotban. . Hagyatékból.

33727

1 2024.04.24.
100 Ft
Isco-Optik Projar 2,8/85mm vetítő objektív

Tisztításra szorul.

33742

1 2024.04.25.
600 Ft
Oklevél kitüntetésről

Oklevél kitüntetésről

1 2024.04.22.
300 Ft
Gamma Pajtás fényképezőgép

Gamma Pajtás fényképezőgép

Tokkal, leírással, dobozzal.

33718

1 2024.04.22.
4 000 Ft