Canon IXUS fényképezőgép sz.: 4761893 APS film Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33707 |
15 | 2024.04.23. 20:00 |
2 200 Ft | |
Évfordulós plakett, Gamma Művek 50. 1920-1970 Jó állapotban, kb.: 7cm átmérő. Hagyatékból.
33738 |
12 | 2024.04.24. 20:00 |
1 100 Ft | |
Helios-40 1,5/8,5cm objektíc sz.: 003357 Tokkal, 3db szűrővel (tisztításra szorulnak), M39
33720 |
11 | 2024.04.22. 20:00 |
64 000 Ft | |
Zenit 3 fényképezőgép sz.: 61026333, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 0062744 Tokkal.
33719 |
8 | 2024.04.22. 19:00 |
11 000 Ft | |
Kemény vászon fedelű(kissé kopottas), 216 oldal jó állapotban, kb.: 12x17,5cm
33694 ... |
8 | 2024.04.19. 20:00 |
3 200 Ft | |
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,4/35mm objektív sz.: 9575 Tokkal, objeltív sapkákkal. M42
33723 |
6 | 2024.04.22. 20:00 |
41 000 Ft | |
Forte Bromodia lemezek 4,5x10,17cm/10db Bontatlan, lejárt.
33750 |
4 | 2024.04.25. 20:00 |
700 Ft | |
Magy. Am. Fényképezők Orsz. Szöv.-e IX. Nemzetközi Kiállításának Katalógusa 1947.11.08.-12.08. Aláírásokkal. 32 oldal,megkímélt állapotban, kb.: 19x26cm. Hagyatékból.
33716 |
2 | 2024.04.23. 20:00 |
900 Ft | |
Magy. Am.Fényképezők Orsz. Sz. háromszögletű ezüst színű plakett Hátoldalon bevésett dátum: 1948. Pár helyen foltos. Kb.: 6x6x8cm. Hagyatékból.
33737... |
2 | 2024.04.24. 20:00 |
550 Ft | |
Jupiter-37A 3,5/135 objektív sz.: 8119783 Bakelit tokkal, objektív sapkákkal. M42
33724 |
2 | 2024.04.22. 20:00 |
11 000 Ft | |
OFOTÉRT bronz emlékérem - 150 éves a fotográfia Fritz Mihály munkája. Jó állapotban, 42,5mm. . Hagyatékból.
33739 |
2 | 2024.04.24. 20:00 |
350 Ft | |
Fényszöv reklám ajándék; cizellált fém hamutálca Átlagosan használt állapotban, kb.: 8x8cm. Hagyatékból.
33736 |
2 | 2024.04.24. 19:00 |
300 Ft | |
Prakitca VLC3 fényképezőgép sz.: 017208, Pancolar electric MC 1,8/50mm objektív sz.: 10815440 Tokkal - felső hátsó részén kb. 6cm repedés, bőrözés exponáló gomb mellett elvált, pár apró... |
2 | 2024.04.19. 20:00 |
21 000 Ft | |
Köteles Lajos: Fényképész anyagismeret ; Műszaki Könyvkiadó 1972. Puha fedelű (szakadozott), 140 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, gerincnél sérült,... |
1 | 2024.04.19. 19:00 |
300 Ft | |
Albert Norden: Így készül a háború ; Szikra 1951. Puha fedelű (széleken szakadozott), 180 oldal megkímélt állapotban, Csepel Autógyár... |
1 | 2024.04.26. 20:00 |
400 Ft | |
Bakelit tokban. M42 Szovjet gyártmány
33725 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
1 000 Ft | |
Berekméri Zoltán Fotókiállítása Ernst Múzeum 1985.01.-02.10. Plakáttá kihajtható. A fotós által deikálva. Jó állapotban. . Hagyatékból.
33727 ... |
1 | 2024.04.24. 19:00 |
100 Ft | |
Isco-Optik Projar 2,8/85mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
33742 |
1 | 2024.04.25. 19:00 |
600 Ft | |
Felszabadulási Jubileumi Emlékérem 1970.04.04. Losonczi Pál és Cseteki Lajos aláírásával,... |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
300 Ft | |
Tokkal, leírással, dobozzal.
33718 |
1 | 2024.04.22. 20:00 |
4 000 Ft |