Aukció

Leica tok R-hez

Leica tok R-hez

30022

0 2023.02.08.
2 000 Ft
Mikroszkóp

Mikroszkóp

Erősen használt állapotban. Kis méretű.

30024

0 2023.02.08.
1 000 Ft
Sicor Mirage 5R 77mm prizmás szűrő

Tokkal. Jó állapotban.

30036

0 2023.02.09.
2 000 Ft
Meopta Tele-Mirar 3,5/35mm objektív  sz.: 10519293

Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.

30037

0 2023.02.09.
500 Ft
Szűrőátalakító gyűrű 67-77mm

Szűrőátalakító gyűrű 67-77mm

30038

0 2023.02.09.
1 000 Ft
MOM falióra

MOM falióra

Hibás, felhúzó kulcs nincs hozzá.

30042

0 2023.02.09.
5 000 Ft
MOM vekker óra

MOM vekker óra

Hibás.

30045

0 2023.02.09.
500 Ft
MOM vekker óra

MOM vekker óra

Hibás.

30046

0 2023.02.09.
500 Ft
MOM vekker óra

MOM vekker óra

Hibás, hátfal hiányzik.

30047

0 2023.02.09.
500 Ft
Ljubitel 2  fényképezőgép sz.: 7587266

Tok nélkül.

30048

0 2023.02.10.
6 000 Ft
Nikon Zoom 100 AF fényképezőgép sz.: 4119251

Tokkal.

30051

0 2023.02.10.
7 000 Ft
Franka Rollfix 6x9 fényképezőgép, Victar 6,3/10,5cm objektív sz.: 528415

HAFA tokkal. Objektív nem eredeti, zár működik.

30054

0 2023.02.10.
7 000 Ft
Voigtländer Bessa 6x9 és 4,5x6cm fényképezőgép, Anastigmat Voigtar 4,5/11cm objektív sz.: 2412905

Tok nélkül.

30056

0 2023.02.10.
8 000 Ft
Voigtländer Bessa 6x9 és 4,5x6cm fényképezőgép

Tok nélkül. Erősen használt, objektívről szöveges rész lekopott. Hibás.

30057

0 2023.02.10.
5 000 Ft
Domború lencsék 3db.

Domború lencsék 3db.

Átmérők kb.: 5cm ; 6cm (szögletes) ; 13cm

30058

0 2023.02.10.
1 000 Ft
Régi fotó álló férfiről

Régi fotó álló férfiről

Borsos és Doctor műterméből, Pest. Hátoldalon kézzel név, dátum: 1862. Kb.: 6x9,5cm.

0 2023.02.10.
500 Ft
Régi fotó fiatal hölgyről

Régi fotó fiatal hölgyről

Rákos-Forma műterméből, Budapest. kb.: 9x22cm.

30060

0 2023.02.10.
500 Ft
Fénykép Dr. Torgyán Józsefről

Fénykép Dr. Torgyán Józsefről

Kb.: 13x18cm

30061

0 2023.02.10.
300 Ft
Werner Wurst: Exakta Kleinbild-fotografie , Wilhelm Knapp Kiadó  1953.

Német nyelvű. Kemény vászon fedelű, 352 oldal, kb.: 15,5x21,5cm. Hagyatékból.

30063

0 2023.02.13.
500 Ft
Fényszöv Híradó 1979/4

Fényszöv Híradó 1979/4

A64, 22 oldal. Hagyatékból.

30070

0 2023.02.13.
200 Ft