Berzéki Sándor fényképész levele Rohodi László részére 1942.10.14.. Megkímélt állapotban;... |
0 | 2024.04.23. 19:00 |
200 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Öveges József: A mikroszkóp és használata , Gondolattár 1960. Puha fedelű, 174 oldal, jó állapotban, kb.: 10x14cm
33786 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
2db egyforma 6x9, 1db 9x12-es és egy boríték kb.: 14x20cm. Koruknak megfelelő állapotban. ... |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
500 Ft | |
Gyulay József: Fűtés és tüzelés ; Egyetemi Nyomda 1947. Puha fedelű (szélein szakadozott), fűzött, 81 oldal megkímélt állaotban, kb.: 13x19,5cm ... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
400 Ft | |
Stereobox 3db. fényképes koronggal Eredeti dobozzal, jó állapotban. 2 korong tájkép, 1 korong báb figurák.
33748 |
0 | 2024.04.25. 20:00 |
1 000 Ft | |
Filmesztétika ; Tankönyvkiadó 1976. Középiskolák IV. osztálya számára. Puha fedelű, 191 odal, gerincnél sérült, kb.: 13,5x20cm ... |
0 | 2024.04.22. 19:00 |
300 Ft | |
Régi fénykép fiatal, csinos hölgyről Uher Ödön műterméből, Budapest. Kb.: 8,5x16cm
33796 |
0 | 2024.05.02. 20:00 |
300 Ft | |
Ifj. Tildy Zoltán: Napsütésben (Fényképezés a természetben) ; Művelt Nép Kiadó 1956. Kemény fedelű, 175 oldal, sok képpel, megkímélt állapotban, kb.:21x24cm.
33756 |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
500 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
33746 |
0 | 2024.04.25. 18:00 |
100 Ft | |
Ilja Ehrenburg: Európa sorsa ; Idegennyelvű Irodalmi Kiadó 1943. Füzetszerű fűzött kiadvány - borító oldal már levált, 48 oldal, kb.: 11x16,5cm
33767... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
Laterna Magica színes képek 3db. Rajzfilm figurák. Jó állapotban.
33769 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
3 000 Ft | |
Pál Endre: A szakmai nevelés és oktatás terve a szakmunkásképző iskolák számára ; Muügyi. Min. 1502 Fényképész szakma. 6 db füzet, megkímélt állapotban, kb.: 14,5x19,5cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.04.23. 20:00 |
800 Ft | |
Guruljborsócska mesekönyv ; Kárpátontúli Területi Kiadó 1958 A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.:... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán Puha fedelű, magyar nyelvű, két nagy posterrel, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.30. 18:00 |
500 Ft | |
Rad der Zeit - Audi történet 1993 Kemény fedelű, 222 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó minőségben, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
800 Ft | |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft |