Aukció

Olympus Trip 35 fényképezőgép sz.: 3606797

Tokkal (kopottas).

29467

1 2022.12.13.
3 000 Ft
Pentacon Superhez motoros továbbító sz.: 2956

Nincs kipróbálva.

29487

1 2022.12.14.
5 000 Ft
Ricoh Singlex TLS Fényképezőgép sz.: 298528, revoenon-Special 2,9/35mm obejktív sz.: 504531, plusz zoom objektív

Tok nélkül. Albinar Auto-zoom 4/70-220mm objektív sz.: 7094430.

Alapobjektív külső gyűrűn...

1 2022.12.13.
3 000 Ft
Negatív tartó album 6x6 és 6x9cm 20-20 hely (Lengyel)

Egyik oldalon negatívokkal (sporteseményekről). Dátum 1979. Kb.: 43x20cm. Hagyatékból.

1 2022.12.05.
1 000 Ft
Fotoszemle1938.11.05.

Fotoszemle1938.11.05.

Kb.: 17x23cm.  Hagyatékból.

29403

1 2022.12.05.
200 Ft
Jenő Dulovits: Meine Technik Meine Bilder ; Wilhelm Knapp Kiadó  1957.

1 2022.12.09.
600 Ft
Exa 500 fényképezőgép használati utasítás

Német nyelvű.

29452

1 2022.12.09.
400 Ft
Ihagee közgyűrű sor Exa, Exakta

29464

1 2022.12.12.
600 Ft
Aurora 2x8mm filmfelvevő

Aurora 2x8mm filmfelvevő

Elemhiány miatt nincs kipróbálva.

29414

1 2022.12.06.
1 000 Ft
Canon Canosound  514XL-S filmfelvevő sz.: 429212

Tokkal - hibás, kopottas. Mikrofonnal.

29432

1 2022.12.08.
2 000 Ft
Moginon-Serie G MC HQC 3,5-4,5/35-70mm objektív SZ.: 7762237

Külső gyűrű sérült, tisztításra szorul.

29436

1 2022.12.08.
1 000 Ft
Leica R4 használati utasítás 2db

Német nyelvű.

29419

1 2022.12.07.
500 Ft
Columbus Bilateral levélmérleg

Réz, megkímélt állapotban.

29409

1 2022.12.06.
4 000 Ft
Nikon PK-3 1 részes közgyűrű 27,5  sz.: 897742

29427

1 2022.12.07.
2 000 Ft
Zorki 4 fényképezőgép sz.:6661115, Industar-50 3,5/5cm objektív  sz.: 6045833

Tokkal. Hibás.

29415

1 2022.12.06.
2 000 Ft
Canon Auto Zoom 318M filmfelvevő sz.: 741872, Canon Zoom Lens C-8 1,8/10-30mm

Tokkal (nem eredeti).

29412

1 2022.12.06.
2 000 Ft
Farost olaj festmény Kodak vetítőről keretezve

1 2022.12.05.
1 000 Ft
Rolleiflex bőr nyakpánt

Rolleiflex bőr nyakpánt

Használatból eredő enyhe kopások.

29508

2 2022.12.16.
1 100 Ft
Agfa magnézium egyes vaku izzókkal

Nincs kipróbálva.

29484

2 2022.12.14.
550 Ft
Exa II b fényképezőgép sz.: 263483, Domiplan 2,8/50mm objektív sz.: 4413914

Tokkal.

29481

2 2022.12.14.
3 200 Ft