Aukció

Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft
Soligor MC Auto Zoom3,5/70-150mm objektív  sz.: 37850155 Minolta

Tok nélkül, objektív sapkákkal, Skylight(1A) szűrővel.

27597

1 2022.05.25.
3 000 Ft
Tokina  RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082  Minolta

Bőr tokkal, objektív sapkákkal.

27599

1 2022.05.25.
3 000 Ft
Canon  Auto Zoom 814 S8 filmfelvevő,  Canon Zoom Lens C-8  1,4/7,5-60mm objektív sz.: 183353

1 2022.05.26.
5 000 Ft
Linhof Cine Rollex 56x72mm kazetta sz.: 44756 2db kazettával tokban.

Perforált 70mm-es filmre dolgozik.

27571

1 2022.05.23.
8 000 Ft
Régi fotó, egész alakos hölgyről

Gondy és Egey műterméből, Debreczen. Kb.: 6,5x10,5cm. Hagyatékból.

27553

1 2022.05.20.
400 Ft
Levelezőlap: Budapest Hősök tere 63 évvel ezelőtt

27608

1 2022.05.26.
200 Ft
Altissa 6x6 box fényképezőgép  sz.:12/2036

Tokkal.

27587

1 2022.05.24.
3 000 Ft
Nyaklánc fényképezőgép medállal.

Kb 34cm, medál: 3x1,5cm. Hagyatékból.

27557

1 2022.05.20.
200 Ft
Gyermek színes, plasztik fényképezőgép 135-ös.

Kézi fogóval. Működik. Hagyatékból.

27550

1 2022.05.20.
500 Ft
Durst Reporter 24x36 naygító gép sz.: 17571, Cassar 3,5/50mm objektív sz.: 747130

Nincs kipróbálva.

27601

1 2022.05.25.
5 000 Ft
Kodalux fénymérő

Kodalux fénymérő

Nem működik.

27568

1 2022.05.23.
500 Ft
Prága Nemzeti Múzeum fotó katalógusa 1840-1940.  1982.

Puha fedelű, 303 oldal, 584 tárgy. Gerincnél sérült. Kb.: 20x27,5cm. Hagyatékból.

27...

1 2022.05.20.
2 000 Ft
Az esztétikai nevelésről ; Kiadja: M Néphadsereg Központi Klub Módszertani Oszt. 1965

Módszertani Tájékoztató. Puha fedelű, 57 oldal, kb.: 16,5x23,5cm. Hagyatékból.

27561...

1 2022.05.20.
200 Ft
LOMO hívótank  2x8   1x8

LOMO hívótank 2x8 1x8

Jó állapotban. Made in USSR

27581

1 2022.05.24.
2 000 Ft
Durst 6x9 alsó-felső üveg CosiglasU és O

27578

1 2022.05.24.
1 000 Ft

27577

1 2022.05.24.
1 000 Ft
Ihagee harmonikás kihuzat Exa-hoz

27567

1 2022.05.23.
2 000 Ft
Szögletes fém napellenző M49

Szögletes fém napellenző M49

Használatból eredő kopások.

27503

1 2022.05.19.
500 Ft
ORWO reklám kártya dobozban

ORWO reklám kártya dobozban

Doboz eleje foltos.  Hagyatékból.

27630

2 2022.05.30.
1 300 Ft