Aukció

Meopta Largor 1,8/12,5cm objektív sz.: 5720

Napellenző, hátsó fém objektív sapka, "C" menet.

29988

5 2023.02.03.
4 400 Ft
Schneider-Kreuznach Arriflex-Cine-Xenon 2/16 objektív sz.: 8261980

29983

5 2023.02.03.
4 000 Ft
Zeiss Ikon  gép ismertető

Zeiss Ikon gép ismertető

Magyar nyelvű, 27 oldal, kb.: 15x21cm. Hagyatékból.

29948

5 2023.02.01.
950 Ft
Keller Katalin: Fejezetek a fotóoktatás történetéből I-II.  1979.

Dossziéban írógépel írt másoldpéldány. Kifizetési kérelemmel.  Hagyatékból.

29967

6 2023.02.02.
2 400 Ft
Kodak gép és egyéb cikkek ismertetője

Magyar nyelvű, 48 oldal, kb.: 13x20cm. Hagyatékból.

29949

9 2023.02.01.
2 200 Ft
Hatschek és Farkas árjegyzék

Hatschek és Farkas árjegyzék

110 oldal, gerincnél sérült, kb.: 15x21cm. Hagyatékból.

29976

11 2023.02.02.
1 000 Ft
Rathenower Optische  Werke Rectimascop IV 64/2x  sz.: 59562

Tisztításra szorul, front lencsén pár folt, kezdődő gombásodás.

30030

12 2023.02.08.
4 400 Ft
Petzval József Fototechnikai-történeti gyűjtemény; Vác - fényképek

18db fotó, kb.: 10x15cm. Hagyatékból.

30012

15 2023.02.07.
1 400 Ft
HAFA áruismertető-árjegyzék

HAFA áruismertető-árjegyzék

120 oldal, kb.: 14,5x21cm. Hagyatékból.

29950

26 2023.02.01.
2 200 Ft
P.Angénieux 0,95/25 Type: M I objektív sz.: 1299503

Fém objektív sapkákkal. Canon filmfelvevőhöz. "C" menet.

29984

33 2023.02.03.
43 000 Ft