Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Aneroid barométer

Aneroid barométer

Asztali, védő üveg megrepedt. Működik - pontosság nincs ellenőrizve.

 

21422

1 2020.04.02.
18:00
5 000 Ft
Artillery távcső

Artillery távcső

Hibás, kopott, hiányos.

 

21439

0 2020.04.03.
18:00
200 Ft
Az ötven éves Kocsér Jubileumi emlékkönyve 1927. Aug. 14..

Az ötven éves Kocsér Jubileumi emlékkönyve 1927. Aug. 14..

Puha fedelű, kissé besárgult, 51 oldal, kb.: 12x17cm.

 

21420

3 2020.04.01.
18:00
300 Ft
Bell&Howell Macro 3,5-4,5/28-80mm objektív, sz.: 220347

Bell&Howell Macro 3,5-4,5/28-80mm objektív, sz.: 220347

Tok nélkül. Hátsó objektív sapkával. Pentax. Hibás.

 

21406

2 2020.04.01.
18:00
1 100 Ft
Boldizsár Iván: A korona napja ; Szépirodalmi Könyvkiadó  1983.

Boldizsár Iván: A korona napja ; Szépirodalmi Könyvkiadó 1983.

Papír borítású, kemény fedelű, 385 oldal, kb.: 13x18,5cm. (puszta véletlen a cím)

 

21...

0 2020.04.01.
18:00
300 Ft
Braun kézi és rögzíthető halogén reflektor

Braun kézi és rögzíthető halogén reflektor

220V, 1000W

 

21446

0 2020.04.06.
18:00
2 000 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar 4/13,5cm objektív, sz.: 2680077

Carl Zeiss Jena Sonnar 4/13,5cm objektív, sz.: 2680077

Tokkal, első - hátsó objektív sapkával. Contax.

 

21450

0 2020.04.06.
18:00
25 000 Ft
Chinon 900C vaku

Chinon 900C vaku

0 2020.04.06.
18:00
500 Ft
Chinon PRO-990C vaku

Chinon PRO-990C vaku

Energia tartalékoló.

 

21448

0 2020.04.06.
18:00
1 000 Ft
Exakta Macro MC 3,5.4,5/35-135mm objektív  sz.: FD95104790

Exakta Macro MC 3,5.4,5/35-135mm objektív sz.: FD95104790

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával. Hibás. 

 

21423

1 2020.04.01.
18:00
1 000 Ft
Fed 50 automata fényképezőgép sz.: 033186; Industar-81 2,8/38mm objektív

Fed 50 automata fényképezőgép sz.: 033186; Industar-81 2,8/38mm objektív

Tok nélkül, vállszíjjal.

 

21461

0 2020.04.07.
18:00
1 000 Ft
Fém keretes szemüveg (erős konvex lencsével), rugós szárvég.

Fém keretes szemüveg (erős konvex lencsével), rugós szárvég.

Kemény karton tokban. Rajta felirat: Calderoni és Tsa.

 

21413

0 2020.04.02.
18:00
2 000 Ft
Fém napellenző M42

Fém napellenző M42

Használatból eredő kopások.

 

21442

0 2020.04.06.
18:00
400 Ft
Five Star 8/500mm objektív sz.:865078

Five Star 8/500mm objektív sz.:865078

Tok nélkül. Hibás. Állvány csatlakozóval. Külsőleg sértetlen. 

 

21410

5 2020.04.01.
18:00
2 200 Ft
Foto Vadas Ernő ; Corvina Kiadó  1967.

Foto Vadas Ernő ; Corvina Kiadó 1967.

Vadas Ernő (1899-1962) munkássága. Fotóművészeti kiskönyvtár. Kemény fedelű, 64 fotó. Kb.:...

1 2020.04.03.
18:00
500 Ft
Győri Lajos: Utazás a világ körül 2007.

Győri Lajos: Utazás a világ körül 2007.

Kemény fedelű,120 oldal, 520 fotó. NKA támogatásával. Kb.: 21x30cm.

 

21415 

1 2020.04.01.
18:00
400 Ft
Hasselblad tartozék

Hasselblad tartozék

Adó vagy vevő, vagy adó-vevő.

 

21452

0 2020.04.06.
18:00
2 000 Ft
Helmuth Stapf: Fotografische praxis ; FV Kiadó 1955.

Helmuth Stapf: Fotografische praxis ; FV Kiadó 1955.

Kemény fedelű, német nyelvű, 383 oldal, mellékletekkel, kb.: 17x23,5cm.

 

21421

0 2020.04.01.
18:00
400 Ft
Hoya HMC ZOOM 4/80-200mm objektív sz.: 342543

Hoya HMC ZOOM 4/80-200mm objektív sz.: 342543

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával, Skylight (1A) szűrővel. Hibás. C/FD. Megkímélt...

1 2020.04.01.
18:00
1 000 Ft
Huszadik Századi Dekameron ; Európa Könyvkiadó  1968.

Huszadik Századi Dekameron ; Európa Könyvkiadó 1968.

A Világirodalom Remekei sorozat. Válogatás századunk legjobb elbeszéléseiből. Kemény vászon...

0 2020.04.01.
18:00
400 Ft