Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
9x12 lemezkazetták fedlap nélkül 6db

9x12 lemezkazetták fedlap nélkül 6db

Zeiss Ikon bőr tasakban. Átlagosan használt állapotban.

 

26457

3 2022.01.24.
20:00
2 200 Ft
Balla András: Esztergom ; Corvina Kiadó 1985.

Balla András: Esztergom ; Corvina Kiadó 1985.

Kemény fedelű, 106 oldal gazdagon illusztrálva. Kb.: 21x23,5cm

 

26492

0 2022.01.26.
18:00
200 Ft
Berthiot 1,5/50mm objektív sz.: 65546

Berthiot 1,5/50mm objektív sz.: 65546

26445

1 2022.01.21.
20:00
2 000 Ft
Borbély Béla: Velencei-tó ; MTI 1990.

Borbély Béla: Velencei-tó ; MTI 1990.

Több nyelvű bevezető. Kemény fedelű, 102 fotó, kb.: 22,5x25,5cm

 

26402

2 2022.01.20.
20:00
550 Ft
Bőr objektív sapka

Bőr objektív sapka

Jó állapotban. Kb.: M65 

 

26453

0 2022.01.24.
19:00
500 Ft
Bőr objektív sapka

Bőr objektív sapka

Jó állapotban. Belső széle filccel bélelt - valószínűleg utólag. Kb.: M82

 

26455

0 2022.01.24.
18:00
500 Ft
Budapesti Fotó Fesztivál 2018.02-28-04.20. Katalógus.

Budapesti Fotó Fesztivál 2018.02-28-04.20. Katalógus.

92 oldal, kb.: 15x21cm

 

26495

0 2022.01.26.
18:00
200 Ft
Carl Zeiss Jena Dokumar 2,8/35mm objektív sz.: 3438966

Carl Zeiss Jena Dokumar 2,8/35mm objektív sz.: 3438966

Tisztításra szorul.

 

26465

0 2022.01.21.
19:00
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena mikroszkóp objektív sz.: 045542

Carl Zeiss Jena mikroszkóp objektív sz.: 045542

Megkímélt állapotban.  HI 100/1,25  160/0,17

 

26391

4 2022.01.20.
20:00
3 400 Ft
Carl Zeiss Jena mikroszkóp objektív sz.: 989752

Carl Zeiss Jena mikroszkóp objektív sz.: 989752

Megkímélt állapotban.  40/0,65  160/0,17

 

26390

5 2022.01.20.
20:00
4 200 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar2,8/50mm objektív sz.:9640838

Carl Zeiss Jena Tessar2,8/50mm objektív sz.:9640838

Tisztításra szorul.

 

26464

0 2022.01.21.
19:00
1 000 Ft
Deke McClelland: Photoshop 5 Biblia I-II kötet ; Kiskapu Kft. 1990.

Deke McClelland: Photoshop 5 Biblia I-II kötet ; Kiskapu Kft. 1990.

Lemezzel. Puha fedelű, 1030 oldal gazdagon illusztrálva, kb.: 18,5x23,5cm/db.

 

26429

...

1 2022.01.18.
20:00
900 Ft
Die Museum Von Budapest ; Corvina KIadó 1969.

Die Museum Von Budapest ; Corvina KIadó 1969.

Budapest Múzeumai német nyelven. Kemény vászon fedelű, 58 oldal szöveg, 167 oldal múzeumi...

0 2022.01.26.
18:00
200 Ft
Durst Lapla objektív tartó gyűrű 32mm

Durst Lapla objektív tartó gyűrű 32mm

Használatból eredő kopások.

 

26392

5 2022.01.20.
20:00
1 600 Ft
Eughen Prehm/Edelgardt Rehboldt: Wir in Berlin

Eughen Prehm/Edelgardt Rehboldt: Wir in Berlin

Kemény műanyag borítású, német nyelvű, 234 fénykép jegyzékkel.Kb.: 23x28,5cm.

 

26491

...

0 2022.01.26.
18:00
200 Ft
Fém objektív sapka

Fém objektív sapka

Kb.: M42

 

26396

1 2022.01.20.
20:00
500 Ft
Fotó Rácz Endre-szöveg Ruzsa György: Novgorod, Pszkov és az orosz Észak , Corvina Kiadó 1981.

Fotó Rácz Endre-szöveg Ruzsa György: Novgorod, Pszkov és az orosz Észak , Corvina Kiadó 1981.

Kemény vászon fedelű, 63 oldal színes képekkel, ábrákkal plusz 132 feket-fehér fénykép...

0 2022.01.26.
19:00
200 Ft
Fotó újságok kötve, összesen 6db.

Fotó újságok kötve, összesen 6db.

Teljes év: 1972-1974 - (3db) a kötésen kopások és 1975-76 (2db) jó állapotban ;  nem teljes...

1 2022.01.21.
20:00
3 000 Ft
Fotóművészeti Nyári egyetem Sopron 2006. ; MAFOSZ kiadás

Fotóművészeti Nyári egyetem Sopron 2006. ; MAFOSZ kiadás

Kemény fedelű, 84 oldal fotóművészek képeicel, köztük a díjazottak is. Kb.: 21,5x30,5cm

 

...

1 2022.01.18.
19:00
600 Ft
Gina Lollobrigida: Az én Itáliám (fotók) ; Corvina Kiadó 1972.

Gina Lollobrigida: Az én Itáliám (fotók) ; Corvina Kiadó 1972.

Papír borítású, kemény fedelű, több, mint 200 felvétel. Kb.: 29,5x26cm.

 

26400

0 2022.01.20.
20:00
2 000 Ft