Aukció

10 db. különböző fotó tasak

10 db. különböző fotó tasak

19941

1 2019.09.25.
800 Ft
Actino szelénes fénymérő

Actino szelénes fénymérő

Eredeti, készenléti tokban, hibás

20010

0 2019.10.03.
400 Ft
Amerigo Tot   Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat 1983.

0 2019.09.25.
600 Ft
Arriflex16 filmkazetta

Arriflex16 filmkazetta

Megkímélt állapotban, némi használatból eredő kopással.

19977

0 2019.09.30.
8 000 Ft
Asahi Super-Takumar 2/55mm objektív  sz.:1326769

Első-hátsó objektív sapka, tok nélkül. M42

19958

17 2019.09.27.
13 000 Ft
Auto Miranda  E 2,8/35mm objektív  sz.: 1643952

Első és hátsó eredeti objektív sapkák, tok nélkül.

19960

1 2019.09.27.
4 000 Ft
B.W.K Kilburn & CO. Warranted U.S.A  Fa sztereonéző  XIX. sz.

Használat jelei látszanak, de korához képest jó állapotban. A fém rész csak belül kopottas.

0 2019.09.24.
5 000 Ft
Canon C-8 Cine Zoom 512 filmfelvevő sz.: 124173; Cannon 1,2/8,5-42,5mm objektív sz.: 120000 tartozékokkal

0 2019.09.30.
10 000 Ft
Carl Zeiss Distagon 4/40mm objektív   sz.:4229639  Hasselblad

Synchro Compur. Első és hátsó objektív sapka, gumirozott napellenző, bőr tok.

19924

0 2019.09.24.
150 000 Ft
Carl Zeiss Distagon T 4/50mm objektív  sz.:6192598  Hasselblad

Svéd gyártmányú átlátszó műanyag dobozban, objektív sapkával, megkímélt állapotban.

1 2019.09.25.
60 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,8/20mm objektív  sz.: 8416

Első, hátsó objektív sapkával, tokkal

19920

1 2019.09.24.
35 000 Ft
Carl Zeiss Jena MC  Sonnar 2,8/180mm objektív electric sz.:6129

Tokkal, napellenzővel, M86 előtét, M86/M95 fordító gyűrű, első és hátsó objektív sapka M42

1 2019.09.26.
30 000 Ft
Carl Zeiss Jena Prakiticar MC 3,5/135 objektív; sz.:13395

Praktica B bajonett, tokkal, első és hátsó objektívsapkával, megkímélt állapotban.

2...

0 2019.10.03.
10 000 Ft
Columbus Bilateral fém levélmérleg

0 2019.09.27.
6 000 Ft
Contax D fényképezőgép sz.: 247057, Pentacon auto 1,8/50 mm objektív sz.:5980583

Tok nélkül, nem eredeti objektív sapka.

15 2019.09.27.
7 000 Ft
CORNWALL árverési katalógus 1991. Fényképezőgépek és tartozékok, 2825db. árverési tárgy induló és leütési árakkal, gazdag képanyaggal

19983

0 2019.10.02.
700 Ft
CORNWALL árverési katalógus 1993. Fényképezőgépek, filmek, objektívek és tartozékok, 2544 db árverési tárgy induló és leütési árakkal, gazdag képanyaggal

19981

0 2019.10.02.
700 Ft
CORNWALL Leica árverési katalógus 1994. Fényképezőgépek és tartozékok, 2430db árverési tárgy induló és leütési árakkal, gazdag képanyaggal

19982

0 2019.10.02.
700 Ft
Csiptető, régi szemüveg

Csiptető, régi szemüveg

Enyhe konkáv - nincs lemérve

19953

0 2019.09.26.
1 000 Ft
Dékán István  Fantázia és fényképezés  Műszaki Könyvkiadó  1982.

Kemény fedelű, 142 oldal, kb.: 16x16,5cm

19937

1 2019.09.25.
400 Ft