Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
A mai katolikus irodalom kincsesháza ; Vigilia

A mai katolikus irodalom kincsesháza ; Vigilia

Szerk.: Possonyi László-Just Béla. Kemény vászon borítású, 177oldal magyar +166 oldal...

0 2020.07.07.
18:00
500 Ft
A tiszaeszlári bűnper  Bary József vizsgálóbíró emlékiratai ; Magyar Élet Kiadó  1942

A tiszaeszlári bűnper Bary József vizsgálóbíró emlékiratai ; Magyar Élet Kiadó 1942

Védő papírba csomagolt kemény fedelű, 848 oldal, kb.: 14,5x20,5cm.

 

22067

7 2020.07.07.
18:00
2 400 Ft
Ady Endre összes versei ; Szépirodalmi Könyvkiadó  1955.

Ady Endre összes versei ; Szépirodalmi Könyvkiadó 1955.

Kemény fedelű zsebkönyv, 646 oldal, kb.: 10.5x14cm.

 

22080

0 2020.07.08.
18:00
300 Ft
Agfa Karat 36 fényképezőgép sz.:TB 6052; Solinar 2,8/50mm objektív sz.: 8208251   cca.: 1952-54.

Agfa Karat 36 fényképezőgép sz.:TB 6052; Solinar 2,8/50mm objektív sz.: 8208251 cca.: 1952-54.

Tok nélkül.

 

22115

1 2020.07.13.
18:00
7 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
18:00
3 000 Ft
Altix kereső 2 előtéttel

Altix kereső 2 előtéttel

Eredeti dobzban (ragasztva), 35mm ; 50mm ; 90mm

 

22052

18 2020.07.06.
18:00
4 400 Ft
Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

3 alapobjektív:

Taylor-Hobson Cooke Kinetal 1,8/ 50mm  no.740977; 1,8/25mm no.689181 ;...

0 2020.07.08.
18:00
500 000 Ft
Balda Compur Rapid zárszerkezet

Balda Compur Rapid zárszerkezet

Működik. 

 

22074

1 2020.07.08.
18:00
2 000 Ft
Birns&Sawyer Angenieux-ECLAIR 2x tele sz.: 5E1232

Birns&Sawyer Angenieux-ECLAIR 2x tele sz.: 5E1232

22112

1 2020.07.13.
18:00
1 000 Ft
Brezina Zoltán: Fekete-fehér fotók laborálása magas szinten ;  Miroflex Kft. 2001.

Brezina Zoltán: Fekete-fehér fotók laborálása magas szinten ; Miroflex Kft. 2001.

A/5 füzet jellegű, kemény karton borítású, 31 oldal.

 

22125

0 2020.07.14.
18:00
100 Ft
Budavári Dr. Országh Sándor: Budai Színházak és Játékszín 1783-1895. ; Kosmos 1895.

Budavári Dr. Országh Sándor: Budai Színházak és Játékszín 1783-1895. ; Kosmos 1895.

Beragasztott cédulán Szőcs Albert úrnak küldi a szerző.  Puha fedelű, 102 oldal, kb.:...

0 2020.07.08.
18:00
300 Ft
Busch kitűző prizma

Busch kitűző prizma

Eredeti tokban.

 

22100

8 2020.07.10.
18:00
2 200 Ft
Canon 55mm Skylight  1x szűrő

Canon 55mm Skylight 1x szűrő

Eredeti dobozban, leírással.

 

22110

1 2020.07.13.
18:00
1 000 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Canon C16 Macro Zoom Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

 

22075

0 2020.07.08.
18:00
20 000 Ft
Canon Zoom 8 filmfelvevő sz.: 87789 ; C8 1,4/10-40mm objektív sz.:48892

Canon Zoom 8 filmfelvevő sz.: 87789 ; C8 1,4/10-40mm objektív sz.:48892

Korának megfelelően átlagosan használt. Vállszíjas bőr tokkal.

 

22101

1 2020.07.10.
18:00
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena Cardinar 4/100mm objektív sz.: 6383394

Carl Zeiss Jena Cardinar 4/100mm objektív sz.: 6383394

Eredeti dobozában. Werra.

 

22116

1 2020.07.13.
18:00
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20mm objektív sz.:9867764

Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20mm objektív sz.:9867764

Tokkal. Hiányos, a blende csak kézzel állítható. M42

 

22052

5 2020.07.06.
18:00
31 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív, sz.:5268651

Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív, sz.:5268651

Altix

 

22097

1 2020.07.10.
18:00
1 500 Ft
Contax orsó

Contax orsó

Újszerű állapotban.

 

22057

1 2020.07.06.
18:00
100 Ft
Contax orsó

Contax orsó

Újszerű állapotban.

22056

2 2020.07.06.
18:00
550 Ft