Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

Tokkal - kopottas, bőrözés hiányos; tetején teljesen hiányzik. Zárhibás. Csak 1972-ben...

3 2022.05.25.
20:00
7 000 Ft
Zeiss távcső ismertető prospektus

Zeiss távcső ismertető prospektus

24 oldal, kb.: 14,5x10,5cm.  Hagyatékból.

 

27654

0 2022.06.03.
18:00
500 Ft
Zeiss Ikon 42-G1 2x előtét doboza

Zeiss Ikon 42-G1 2x előtét doboza

Alsó része kopottas.

 

27643

0 2022.05.31.
18:00
100 Ft
Yashica napellenző

Yashica napellenző

Tokkal, jó állapotban.

 

27642

3 2022.05.31.
19:00
1 200 Ft
Yashica Lens  ML  c  4/200mm objektív  sz.. A5615320

Yashica Lens ML c 4/200mm objektív sz.. A5615320

Tok, védősapkák nélkül.

 

27600

3 2022.05.25.
18:00
5 500 Ft
Water.cart lendkerekes játék lajtos autó

Water.cart lendkerekes játék lajtos autó

Enyhe kopások. Működik. Kb.: 24cm hosszú és kb.: 9cm magas.

 

27670

0 2022.06.08.
20:00
5 000 Ft
Vizit kártyák 4db

Vizit kártyák 4db

Wienwurm et Söhne - Budapest ; Klösz Gy. - Pest ; Divald K. Eperjes ; Mai és Társa - Budapest

...

2 2022.05.31.
20:00
1 100 Ft
Utitárs fényképezőgép

Utitárs fényképezőgép

Hagyatékból.

 

27686

0 2022.06.07.
19:00
3 000 Ft
TV formájú kép nézegető

TV formájú kép nézegető

Képváltás nem működik. Hagyatékból.

 

 

27683

1 2022.06.07.
18:00
200 Ft
Tréfás, sörösdobozból összeállított fényképezőgép forma.

Tréfás, sörösdobozból összeállított fényképezőgép forma.

Az objektív részből kiugratható egy kis figura. Hagyatékból.

 

27685

 

0 2022.06.07.
20:00
300 Ft
Tréfás, rajzos és fényképes, két oldalas Camera Obscura reklám

Tréfás, rajzos és fényképes, két oldalas Camera Obscura reklám

Karton lapon. A/4 a teljes méret, a fénykép kb.: 17x11cm. Hagyatékból.

 

27646

12 2022.06.03.
19:00
1 600 Ft
Tömeget fényképező fotósról készült rajz fa keretben

Tömeget fényképező fotósról készült rajz fa keretben

Teljes méret kb.:  21x16cm. Hagyatékból.

 

27674

1 2022.06.07.
20:00
300 Ft
Tokina  RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082  Minolta

Tokina RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082 Minolta

Bőr tokkal, objektív sapkákkal.

 

27599

1 2022.05.25.
18:00
3 000 Ft
Távcső reklám makett

Távcső reklám makett

Réz hatású. Leghosszabb mérete kb.: 6cm.  Hagyatékból.

 

27628

0 2022.05.30.
18:00
300 Ft
Tamron AF Aspherical LD  Macro 3,5-6,3/28-300mm objektív sz.: 919160

Tamron AF Aspherical LD Macro 3,5-6,3/28-300mm objektív sz.: 919160

Napellemzővel, UV szűrővel. Minolta.

 

27592

0 2022.05.25.
20:00
7 000 Ft
Szvema Foto 130 film 140 ASA film doboza

Szvema Foto 130 film 140 ASA film doboza

27621

0 2022.05.27.
18:00
100 Ft
Szovjet gyártmányú fotó lemez 9x12cm/10db

Szovjet gyártmányú fotó lemez 9x12cm/10db

Doboz nyitott, belül bontatlan. Lejárt.

 

27620

1 2022.05.27.
18:00
300 Ft
Szakács Margit: Fényképészek és fényképész műtermek Magyarországon (1840-1945) , M. Nemzeti Múzeum 1997.

Szakács Margit: Fényképészek és fényképész műtermek Magyarországon (1840-1945) , M. Nemzeti Múzeum 1997.

Dedikálva és egy fotóval a dedikálásról. Puha fedelű, 303 oldal, 80 fotó. Kb.: 16,5x23,5cm....

1 2022.06.07.
19:00
1 000 Ft
Soligor Smile gyerek fényképezőgép

Soligor Smile gyerek fényképezőgép

Tok nélkül 135-ös. Hagyatékból.

 

27681

1 2022.06.07.
20:00
1 000 Ft
Soligor MC Auto Zoom3,5/70-150mm objektív  sz.: 37850155 Minolta

Soligor MC Auto Zoom3,5/70-150mm objektív sz.: 37850155 Minolta

Tok nélkül, objektív sapkákkal, Skylight(1A) szűrővel.

 

27597

1 2022.05.25.
19:00
3 000 Ft