Aukció

Zenit-E fényképezőgép sz.:77201734, Industar 3,5/50mm objektív sz.: 7725649

0 2021.11.04.
5 000 Ft
Zeiss Ikon Icarette 551/2  fényképezőgép, Tessar 4,5/10,5cm objektív sz.: 840602  cca.:1927-29.

Tokkal. Kettős kihuzat, síkfilm, rollfilm.

25796

0 2021.10.29.
40 000 Ft
Zeiss Ikon Contessa LKE fényképezőgép sz.: C 17092, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 3398122

Tokkal, napellenzővel.

25873

0 2021.11.05.
3 000 Ft
Werra fényképezőgép sz.: 297055, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5285423

Tokkal, napellenző nélkül. Nem állítható.

25861

0 2021.11.04.
2 000 Ft
Werra 3 fényképezőgép sz.: 517780, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 6880709

Tokkal, napellenző nélkül. Zár hibás.

25860

0 2021.11.04.
2 000 Ft
Walter Selle: Kleinbild-Stereoskopie ; Heering Kiadó 1953.

Puha fedelű, 73 oldal, kb.: 16,5x11,5cm.

25883

0 2021.11.11.
400 Ft
Vakutartó markolat

Vakutartó markolat

Átlagosan használt.

25859

1 2021.11.04.
700 Ft
Üvegnegatívok 9x12  10db.

Üvegnegatívok 9x12 10db.

1 db széle törött, egy darab kisebb (kb.:7,5x11cm)

25854

1 2021.10.28.
1 500 Ft
TR 0107 RC Frekvencia Generátor sz.: 298

Használatból eredő kopások. Nincs kipróbálva.

25792

0 2021.10.29.
6 000 Ft
TOP 1250 halogén lámpa

TOP 1250 halogén lámpa

Tokkal. Működik. 1250W

25843

0 2021.11.03.
500 Ft
Szovjet gyártmányú 3,5/50mm objektív sz.. 7706 UPA

Korának megfelelően használt.

25892

1 2021.11.11.
500 Ft
Super Albinar MC Auto 2,8/28mm objektív sz.: 842323

Front lencse körüli gyűrű levált.

25822

0 2021.11.02.
2 000 Ft
Super 8 kazettás filmek 7db.

Super 8 kazettás filmek 7db.

5db Tura - lejárat 1981.01.  ; Agfachrom - lejárat 1980.11. ;  Svema - 1982.

25823

1 2021.11.02.
3 000 Ft
Sós Judit-Farkas Zoltán: Erdély Útikönyv ; Jelkép  2002.

Puha fedelű, 348 oldal hasznos információkkal, kb.: 13x18cm

25816

0 2021.10.27.
200 Ft
SoóS árverési katalógusok 37.-42. 6db.

25795

1 2021.10.29.
500 Ft
SoóS árverési katalógusok 30.-36. 7db.

25794

0 2021.10.29.
600 Ft
Síkfilm kazetta tartó doboz

Síkfilm kazetta tartó doboz

Belső méret kb.:   3x   13x17x2,2cm  Külső kb.:  18,5x18x10cm

25880

0 2021.11.11.
1 000 Ft
Signal önkioldó szerkezet tokkal

Működik.

25865

2 2021.11.05.
1 100 Ft
Siforflex6x6 fényképezőgép, Brillantar Anastigmat4,5/75mm objektív

Tok nélkül.

25847

0 2021.10.28.
12 000 Ft
Ricoh prospektusok 5db.

Ricoh prospektusok 5db.

XR7 ; Rikenon Lens ; KR10 ; XR-S ; Kameras

25788

0 2021.10.29.
400 Ft