Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 624680 Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).
33533 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Zoran Perisic: A filmtrükk ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 191 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x20,5cm
33557 |
0 | 2024.04.08. 19:00 |
500 Ft | |
Zeiss Ikon fényképezőgép sz.: 628411, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4049556 Tokkal, gumis napellenzővel,
33534 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 800 Ft | |
Yashica Samurai X3.0 AF fényképezőgép sz.: 157677, ZOOM Lens 3,5-4,3/25-75mm objektív Tokkal.
33535
8 | 2024.04.04. 19:00 |
2 600 Ft | |
Voigtländer Vitomatic I fényképezőgép, Color-Skopar 2,8/50mm objektív sz.: 4644323 Tokkal - felső rész leszakadt, napellenzővel, szűrő G 1,5x, előtét 325/32, 304/32
33... |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
2 000 Ft | |
Voigtländer Vito CLR fényképezőgép sz.: 242789, Color-Skopar 2,8/50mm objektív Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.
33592 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
4 000 Ft | |
33501 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
12 000 Ft | |
Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
28 000 Ft | |
Eredeti dobozban, több nyelvű leírással. Működik.
33513 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
500 Ft | |
Eredeti csomagolásban.
33491 |
2 | 2024.03.28. 18:00 |
250 Ft | |
Tok nélkül, vállszíjjal.
33614 |
0 | 2024.04.12. 20:00 |
4 000 Ft | |
Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
33569 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
500 Ft | |
Turós Emil: Tejtermékek az étlapon ; Minerva kiadás 1971. Füzetszerű, 33 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33560 |
0 | 2024.04.08. 18:00 |
300 Ft | |
Tóth László: Olasz nyelvkönyv ; Róma 1966. Puha fedelű, 177 oldal, jó állapotban, kb.: 17x24cm
33556 |
0 | 2024.04.08. 19:00 |
600 Ft | |
Thomas Mann: Europa, vigyázz! ; Anonymus Kiadó 1945. Puha fedelű - szakadozott, foltos, 195 oldal megkímélt állapotban, kb.: 12x17cm
3354... |
0 | 2024.04.05. 19:00 |
400 Ft | |
Tanuljunk tovább az egyetemen - kiadvány Fűzött, 49 oldal felső okatatás intézményekről - kb.: 50-es évek, megkímélt állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
400 Ft | |
Szmena 8M fényképezőgép sz.: 81460638 Tokkal.
33539 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
500 Ft | |
Tokkal. Szovjet gyártmány.
33590 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
3 000 Ft | |
Szilágyi Gábor: Daguerre ; Gondolat Kiadó 1987. A fényképezés felfedezésének története. Papír borítású, kemény fedelű, 222 oldal,... |
1 | 2024.04.08. 20:00 |
1 000 Ft | |
Szabó Béla: Gyümölcsborok házi készítése ; Mezgazd. Kiadó 1956. Füzetszerű kiadvány, 68 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20,5cm
33547 |
1 | 2024.04.05. 20:00 |
400 Ft |