Aukció

Németh József képemlékei   2003.

Kemény fedelű,11 oldal tele fényképekkel, jó állapotban, kb.: 21,5x29,5cm

33804

1 2024.04.30.
1 000 Ft
Műrepülés ; Magyar Honvédelmi Szövetség  1984.

Puha fedelű, 247 oldal jó állapotban, kb.: 15x21,5cm

33760

0 2024.04.26.
500 Ft
MOM tájoló

MOM tájoló

Tokkal, dobozzal (1973), folyadékban búborék.

33785

0 2024.04.30.
2 400 Ft
Minolta A.2  fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270  cca.: 1955-58.

Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.

33784

1 2024.04.30.
6 000 Ft
Michael O'Mara: Diana Princess of Wales ; St.Martin's Press New York  1997.

0 2024.04.30.
1 000 Ft
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924.

1 2024.04.29.
300 Ft
Marafkó Imre: Az életé az elsőbbség - Defenzív vezetés ; 1980.

Puha fedelű, 357 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x19,5cm

33761

0 2024.04.26.
700 Ft
Malcolm F. Mallette: Újságíró kézikönyv - kelet-közép-európai újságírók számára ; MUOSZ 1992.

1 2024.04.19.
100 Ft
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982.

0 2024.04.29.
300 Ft
Magy. Am.Fényképezők Orsz. Sz. háromszögletű ezüst színű plakett

Hátoldalon bevésett dátum: 1948. Pár helyen foltos. Kb.: 6x6x8cm. Hagyatékból.

33737...

2 2024.04.24.
550 Ft
Magy. Am. Fényképezők Orsz. Szöv.-e IX. Nemzetközi Kiállításának Katalógusa 1947.11.08.-12.08.

Aláírásokkal. 32 oldal,megkímélt állapotban, kb.: 19x26cm. Hagyatékból.

33716

2 2024.04.23.
900 Ft
Ljubitel kereső optika

Ljubitel kereső optika

Erősen használt állapotban.

33790

0 2024.05.02.
500 Ft
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam ; HAFA könyvtár 67-70.sz. 1943.

Puha fedelű, 123 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12,5x16,5cm. Hagyatékból.

33708

0 2024.04.23.
300 Ft
Lemel egyes vaku készülék

Lemel egyes vaku készülék

Nincs kipróbálva.  Hagyatékból.

33705

1 2024.04.23.
300 Ft
Laterna Magica színes képek 3db.

Rajzfilm figurák. Jó állapotban.

33769

0 2024.04.29.
3 000 Ft
Kulcstartó

Kulcstartó "remove before flight" felirattal

Felirat kb.: 13cm hosszú, 3cm széles. Jó állapotban.

33792

1 2024.05.02.
500 Ft
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett

0 2024.04.30.
20 000 Ft
Köteles Lajos: Fényképész anyagismeret ; Műszaki Könyvkiadó 1972.

1 2024.04.19.
300 Ft
Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép

Bontatlan. Lejárt: 2017/03

33799

2 2024.05.02.
550 Ft
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974.

0 2024.04.29.
400 Ft