Németh József képemlékei 2003. Kemény fedelű,11 oldal tele fényképekkel, jó állapotban, kb.: 21,5x29,5cm
33804 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Műrepülés ; Magyar Honvédelmi Szövetség 1984. Puha fedelű, 247 oldal jó állapotban, kb.: 15x21,5cm
33760 |
0 | 2024.04.26. 18:00 |
500 Ft | |
Tokkal, dobozzal (1973), folyadékban búborék.
33785 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
2 400 Ft | |
Minolta A.2 fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270 cca.: 1955-58. Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.
33784 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
6 000 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Princess of Wales ; St.Martin's Press New York 1997. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal tele fényképekkel, félfényes papíron, jó... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924. Lissák Kálmán szignó a belső oldalon 1925. Kemény fedelű - gerincnél sérült, hiányos, 155... |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Marafkó Imre: Az életé az elsőbbség - Defenzív vezetés ; 1980. Puha fedelű, 357 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x19,5cm
33761 |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
700 Ft | |
Malcolm F. Mallette: Újságíró kézikönyv - kelet-közép-európai újságírók számára ; MUOSZ 1992. Kiadásért felel: Bencsik Gábor MÚOSZ főtitkár. Puha fedelű (hátsó rész sarkánál szakadás),... |
1 | 2024.04.19. 19:00 |
100 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Magy. Am.Fényképezők Orsz. Sz. háromszögletű ezüst színű plakett Hátoldalon bevésett dátum: 1948. Pár helyen foltos. Kb.: 6x6x8cm. Hagyatékból.
33737... |
2 | 2024.04.24. 20:00 |
550 Ft | |
Magy. Am. Fényképezők Orsz. Szöv.-e IX. Nemzetközi Kiállításának Katalógusa 1947.11.08.-12.08. Aláírásokkal. 32 oldal,megkímélt állapotban, kb.: 19x26cm. Hagyatékból.
33716 |
2 | 2024.04.23. 20:00 |
900 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam ; HAFA könyvtár 67-70.sz. 1943. Puha fedelű, 123 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12,5x16,5cm. Hagyatékból.
33708 |
0 | 2024.04.23. 20:00 |
300 Ft | |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33705 |
1 | 2024.04.23. 20:00 |
300 Ft | |
Laterna Magica színes képek 3db. Rajzfilm figurák. Jó állapotban.
33769 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
3 000 Ft | |
Kulcstartó "remove before flight" felirattal Felirat kb.: 13cm hosszú, 3cm széles. Jó állapotban.
33792 |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
20 000 Ft | |
Köteles Lajos: Fényképész anyagismeret ; Műszaki Könyvkiadó 1972. Puha fedelű (szakadozott), 140 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, gerincnél sérült,... |
1 | 2024.04.19. 19:00 |
300 Ft | |
Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
2 | 2024.05.02. 20:00 |
550 Ft | |
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974. Építészeti hagyományok sorozat.Kemény fedelű, 131 oldal, 93 fotó, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft |