Átmérők: 2db 5cm ; 1db 5,5cm
33599 |
0 | 2024.04.11. 18:00 |
500 Ft | |
4cm ; 5cm ; 5,5cm Jó állapotban
33497 |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Docter-Wetzlar Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív 33505 |
4 | 2024.04.02. 20:00 |
1 300 Ft | |
Diétás ételek ; Gabona Tröszt kiadványa 1981. Fűzött, 49 oldal receptekkel, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33549 |
2 | 2024.04.05. 20:00 |
450 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
33511 |
7 | 2024.04.02. 19:00 |
8 500 Ft | |
Ciklop 1,5/85mm objektív sz.: 900772 H3T-1 M42
33583 |
3 | 2024.04.10. 20:00 |
17 000 Ft | |
Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.
33489 |
5 | 2024.03.28. 19:00 |
1 200 Ft | |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182 Tokkal.
33508 |
1 | 2024.04.02. 18:00 |
100 Ft | |
Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív sz.: 9388913 Dobozzal, objektív sapkákkal. M42
33610 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
10 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena Pancolar auto MC 1,8/80mm objektív sz.: 1485 Tokkal, objektív sapkákkal. M42
33609 |
1 | 2024.04.11. 20:00 |
25 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena mikroszkóp okular PK32x Jó állapotban.
33568 |
1 | 2024.04.09. 19:00 |
1 500 Ft | |
Carl Zeiss Jena Biometar 2/50mm objektív sz.: 5098036 Tok nélkül, objektív sapkákkal. M42
33606 |
1 | 2024.04.10. 20:00 |
6 000 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Canon EOS Digital feliratú vállszíj Átlagosan használt állapotban.
33580 |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
500 Ft | |
Front oldalon hosszanti repedés, kb.: 7,5x4,5x12,5cm
33600 |
0 | 2024.04.11. 18:00 |
300 Ft | |
Bende Pál: Mozaik- és intarziamunkák lombfűrészelőgépe ; Német József kiadása Technikai Zsebkönyvtár. Puha fedelű, 48 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12x17cm
33550 ... |
0 | 2024.04.05. 20:00 |
500 Ft | |
Balaton-Felvidéki Nemzeti Park - prospektus 12 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x421cm
33564 |
0 | 2024.04.08. 18:00 |
200 Ft | |
33575 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
500 Ft | |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
27 | 2024.03.28. 20:00 |
125 000 Ft |