Aukció

Domború lencsék 3db.

Domború lencsék 3db.

Átmérők: 2db 5cm ; 1db 5,5cm

33599

0 2024.04.11.
500 Ft
Domború lencsék 3db.

Domború lencsék 3db.

4cm ; 5cm ; 5,5cm Jó állapotban

33497

1 2024.03.28.
500 Ft
Docter-Wetzlar  Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív

33505

4 2024.04.02.
1 300 Ft
Diétás ételek ; Gabona Tröszt kiadványa 1981.

Fűzött, 49 oldal receptekkel, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm

33549

2 2024.04.05.
450 Ft
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340

Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.

33506

0 2024.04.02.
8 000 Ft
Color-Scoper dianéző

Color-Scoper dianéző

33511

7 2024.04.02.
8 500 Ft
Ciklop  1,5/85mm objektív sz.: 900772  H3T-1

M42

33583

3 2024.04.10.
17 000 Ft
Cikk-cakk olló

Cikk-cakk olló

Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.

33489

5 2024.03.28.
1 200 Ft
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182

Tokkal.

33508

1 2024.04.02.
100 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív sz.: 9388913

Dobozzal, objektív sapkákkal.  M42

33610

0 2024.04.11.
10 000 Ft
Carl Zeiss Jena Pancolar auto MC 1,8/80mm objektív sz.: 1485

Tokkal, objektív sapkákkal. M42

33609

1 2024.04.11.
25 000 Ft
Carl Zeiss Jena mikroszkóp okular  PK32x

33568

1 2024.04.09.
1 500 Ft
Carl Zeiss Jena Biometar 2/50mm objektív sz.: 5098036

Tok nélkül, objektív sapkákkal. M42

33606

1 2024.04.10.
6 000 Ft
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516

Tok nélkül.

33507

5 2024.04.02.
550 Ft
Canon EOS Digital feliratú vállszíj

33580

1 2024.04.09.
500 Ft
Bőr tok

Bőr tok

Front oldalon hosszanti repedés, kb.: 7,5x4,5x12,5cm

33600

0 2024.04.11.
300 Ft
Bende Pál: Mozaik- és intarziamunkák lombfűrészelőgépe ; Német József kiadása

Technikai Zsebkönyvtár. Puha fedelű, 48 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12x17cm

33550

0 2024.04.05.
500 Ft
Balaton-Felvidéki Nemzeti Park - prospektus

12 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x421cm

33564

0 2024.04.08.
200 Ft
Átalakító gyűrű M52-M55

Átalakító gyűrű M52-M55

33575

0 2024.04.09.
500 Ft
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC  1,7/50mm objektív sz.: 1708273

Tokkal.

33488

27 2024.03.28.
125 000 Ft