Aukció

4 oldalas vaku izzó  6db.

4 oldalas vaku izzó 6db.

Felirat nélküliek.

27645

0 2022.05.31.
500 Ft
62x0,75  5x prizma tokban

62x0,75 5x prizma tokban

27580

1 2022.05.24.
1 000 Ft
A Magyar Munkásmozgalmi Múzeum évkönyve 1983.

Dedikálva. Puha fedelű, 213 oldal fotókkal, kb.: 16,5x23,5cm. Hagyatékból.

27676

0 2022.06.07.
1 000 Ft
Agfa Celloidin  CS113 levlap-fotópapír/10db.

Bontott, lejárt.  Hagyatékból.

27627

1 2022.05.30.
200 Ft
Agfa-Gevaert  Scientia 9x12cm/12 üvegnegatív

Bontatlan, lejárt.

27639

0 2022.05.27.
800 Ft
Altissa 6x6 box fényképezőgép  sz.:12/2036

Tokkal.

27587

1 2022.05.24.
3 000 Ft
Balda Jubilette 35mm fényképezőgép, Baltar 2,9/5cm objektív sz.: 511869

Bőrözés hiányos.

27593

1 2022.05.25.
5 000 Ft
Berthiot Magister 1,6/25mm vetítő objektív sz.: 328209

Hátsó lencse mozog.

27616

1 2022.05.27.
1 000 Ft
Bohóc fejet ábrázoló fényképezőgép 110-es film

Kopottas, nincs kipróbálva. Kb.: 11,5cm átmérő. Hagyatékból.

27678

1 2022.06.07.
300 Ft
Budapesti Fényszöv Újévi Jókívánság üdvözlő kártyája, benne egy dia fényképező hölgyről

Aláírásokkal. Dia mérete kb.: 2,5x3,5cm, levlap kb.: 21x10cm.  Hagyatékból.

27756

0 2022.06.03.
400 Ft
Canon  Auto Zoom 814 S8 filmfelvevő,  Canon Zoom Lens C-8  1,4/7,5-60mm objektív sz.: 183353

1 2022.05.26.
5 000 Ft
Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Bernotar M32 polár  sz.:7799

Eredeti tokban.

27613

0 2022.05.26.
600 Ft
Carl Zeiss Jena  Tessar 3,5/37,5mm objektív sz.: 9166814

Menet front részen. M39

27617

1 2022.05.27.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Distar 2,5x37  előtét sz.: 224214

Eredeti tokban. Tisztításra szorul.

27614

0 2022.05.26.
400 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 8845865

Menet front részen. M39

27618

1 2022.05.27.
1 000 Ft
Contax RTS II Quartz fényképezőgép sz.: 155699, Planar  T* 1,7/50mm objektív sz.: 6342347 tartozékokkal

0 2022.05.26.
80 000 Ft
Dora fényképezőgép formájú kép nézegető

Tokkal. Képváltás nem működik.

27684

0 2022.06.07.
300 Ft
Dr.Schuller Aladár: Fotografiai Eljárások Szenzitométriája  1911.

Puha fedelű, 91 oldal, kb.: 17x24cm. Gerincnél sérült; átragasztott.  Hagyatékból.

2...

1 2022.06.03.
500 Ft
Durst 6x9 alsó-felső üveg Auda 70  2db

27579

0 2022.05.24.
1 000 Ft