Aukció

ADIDAS Haillet teniszütő

ADIDAS Haillet teniszütő

Átlagosan használt. LM 4,5 Fej egy helyén apró sérülés

25855

0 2021.11.04.
1 000 Ft
ADIDAS Junior model teniszütő

ADIDAS Junior model teniszütő

Átlagosan használt. 2850

25856

0 2021.11.04.
1 000 Ft
Agfa Billy-Clack Nr 74 (6x9) fényképezőgép  cca.: 1934-40.

Tok nélkül.

25874

1 2021.11.05.
7 000 Ft
Agfalux egyes vaku

Agfalux egyes vaku

Jó állapotban. Nincs kipróbálva.

25868

0 2021.11.05.
1 000 Ft
Barna bőr tok

Barna bőr tok

Jó állapotban. Kb.: 17x10,5x4cm.

25777

1 2021.10.25.
1 000 Ft
Bolex 160 Macrozoom 2x8 filmfelvevő sz.: D142034 tartozékokkal

1 2021.11.03.
2 000 Ft
Bolex filmvágó készülék N8 és S8mm filmekhez

25858

0 2021.11.04.
1 000 Ft
Box gép

Box gép

Bőrözés egyik saroknál hibás.

25841

1 2021.11.03.
2 000 Ft
Bőr tok

Bőr tok

Kopottas. Kb.: 23x16,5x6cm

25786

0 2021.10.25.
1 000 Ft
Braun F900 Professional vaku szett sz.: 3023167

 2 lámpás hálózati nagy fényerejű örökvakú.  Működik.

25894

0 2021.11.11.
25 000 Ft
Cannon márkajelzésű vállszíj

Cannon márkajelzésű vállszíj

25801

0 2021.10.29.
600 Ft
Canon EF 4-5,6/70-300mm objektív sz.: 08003624

1 2021.10.27.
35 000 Ft
Canon T70 fényképezőgép váz sz.: 1178995

Tok nélkül, Hama vállszíjjal.

25862

1 2021.11.04.
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Distar 3x32 előtét sz.: 191573, ráhúzós

Tokkal. Kb.: M30

25782

0 2021.10.25.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Biometar 2/12,5mm objektív sz.: 6455490

Tokkal, objrktív sapkával, front lencse foltos.

25783

1 2021.10.25.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena fém objektív sapka

Használatból eredő kopások. Kb. 42mm belső átmérő.

25773

12 2021.10.25.
2 400 Ft
Carl Zeiss Jena plasztik objektív sapka

 Kb. 38mm belső átmérő.

25774

4 2021.10.25.
1 200 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5198557

Tok, objektív sapkák nélkül.

25845

7 2021.10.26.
7 500 Ft
Champion 12x15 távcső doboza

Champion 12x15 távcső doboza

Jó állapotban, leíarással, garancia papír: 197312.30.

25820

0 2021.11.02.
300 Ft
Contessa Nettel sikfilm kazetta 9x12

Átlagosan használt.

25785

1 2021.10.25.
500 Ft