Aukció

Dji Osmo tok

Dji Osmo tok

25836

0 2021.11.03.
500 Ft
Domború lencsék 3db.

Domború lencsék 3db.

Átmérők: kb.: 5cm (apró karc a felületen) ; 5,5cm ; 7cm

25853

0 2021.10.28.
1 500 Ft
Edixa matt üveg

Edixa matt üveg

Eredeti dobozban.

25870

0 2021.11.05.
1 000 Ft
Edixa tükörakna

Edixa tükörakna

Átlagosan használt.

25867

0 2021.11.05.
600 Ft
Exa tüköraknás fényképezőgép sz.: 238316, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 9971481

Tok nélkül.

25848

0 2021.10.28.
6 000 Ft
Fa másoló keret 6x9cm

Fa másoló keret 6x9cm

Átlagosan használt. Üveges.

25846

5 2021.10.26.
400 Ft
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511463, I-61 2,8/52mm objektív sz.: 8537909

Erősen használt, bőrözés sérült, objektív első gyűrűje több helyen horpadt, záridők nem jók.

0 2021.10.28.
1 000 Ft
Fed 4 fényképezőgép sz.: 65112601, I-61 2,8/52mm objektív sz.: 6547502

Tokkal, dobozzal, objektív sapkával.

25793

0 2021.10.29.
5 000 Ft
Fém orsó hívó tankba

Fém orsó hívó tankba

Jó állapotban. Kb.: 6cm ; átmérő 17cm

25819

0 2021.11.02.
2 000 Ft
Fényképezőgép formájú ceruzahegyező

25780

11 2021.10.25.
1 900 Ft
Fill 11 vaku

Fill 11 vaku

Dobozzal (szakadozott). Erősen használt állapotban. Nincs kopróbálva.

25835

0 2021.11.03.
500 Ft
Forte Bromofort BH4 9x14/100db fotópapír

Doboz nyitott, papír bontatlan csomagolásban. Lejárat nincs jelezve.

25798

7 2021.10.29.
1 000 Ft
Fotó kemény papír keretben: Flexaret patkánnyal

Teljes méret  kb.:39,5x49,5cm. Alul Karácsonyi, Újévi üdvözlő szöveg. Ofotért

15825

0 2021.11.02.
1 000 Ft
Fotóművészet magazin XLII. évf. 2000. 5-6.szám

128 oldal, kb.: 20x28,5cm

25814

1 2021.10.27.
400 Ft
Fotóművészet magazin XXIX. évf. 1986/4 sz.

56 oldal, kb.: 23,5x30cm

25815

0 2021.10.27.
400 Ft
Gamma Pajtás fényképezőgép fehér gombos

Tok nélkül. Működik.

25857

9 2021.11.04.
7 500 Ft
Günther Kadlubek: Kadlubek's zsebkatalógus 5. kiadás

Puha fedelű, 280 oldal, német nyelvű, kb.: 10x14,5cm

25799

1 2021.10.29.
1 000 Ft
Gyürey Vera-Honffy Pál: Mozgófénykép Filmelemzések ; Tankönyvkiadó 1984.

Puha fedelű, 335 oldal, kb.: 12,5x18,5cm. Könyvtári pecséttel.

25851

0 2021.10.28.
100 Ft
HAFA 73 sz. árjegyzék  1935.

HAFA 73 sz. árjegyzék 1935.

128 oldal, kb.: 14,5x21cm.

0 2021.10.31.
1 000 Ft
Hasselblad első, hátsó objektív sapkák 6db

Különböző méretek.

25830

0 2021.11.02.
4 000 Ft