1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
Textil kalkulátor a szövetkereskedelem számára, mint egy nagy zsebóra. Tokkal.
33722... |
0 | 2024.04.22. 20:00 |
5 000 Ft | |
Megkímélt állapotban, kb.: 18x28cm. Hagyatékból.
33733 |
0 | 2024.04.24. 18:00 |
100 Ft | |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Tokkal, leírással, dobozzal.
33718 |
1 | 2024.04.22. 20:00 |
4 000 Ft | |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Gink Károly-Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire ; Gondolat Kiadó 1976. Bartók Béla 3 színpadi műve nyomán 3db. 32 oldalas kötetben, jó állapotban, Kb.: 20x23cm. ... |
0 | 2024.04.19. 19:00 |
1 000 Ft | |
Guruljborsócska mesekönyv ; Kárpátontúli Területi Kiadó 1958 A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.:... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Gyulay József: Fűtés és tüzelés ; Egyetemi Nyomda 1947. Puha fedelű (szélein szakadozott), fűzött, 81 oldal megkímélt állaotban, kb.: 13x19,5cm ... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
400 Ft | |
Gyürey Vera-Honffy Pál: Mozgófénykép Filmelemzések ; Tankönyvkiadó 1984. Puha fedelű, 335 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12,5x18,5cm.
33700 |
0 | 2024.04.22. 18:00 |
100 Ft | |
H.Günther: A rádió diadalútja ; Pallas Kiadás Puha fedelű, fűzött, 79 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33764 |
1 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Határnyitás 1989. ; MUOSZ Kiadás Angol-magyar nyelvű, puha fedelű, 63 oldal képekkel, dokumentumokkal, eseményleírásokkal, jó... |
1 | 2024.04.19. 20:00 |
500 Ft | |
Helios-40 1,5/8,5cm objektíc sz.: 003357 Tokkal, 3db szűrővel (tisztításra szorulnak), M39
33720 |
11 | 2024.04.22. 20:00 |
64 000 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Az állatok fényképezése ; HAFA könyvtár 71-74. sz. Puha fedelű, 96 oldal, 32 képpel, gerincnél sérült, kb.: 12x07cm. Hagyatékból.
33709... |
1 | 2024.04.23. 19:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Fényképezés falun, HAFA könyvtár 75-78. szám Puha edelű, 128 oldal megkímélt állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33710 ... |
3 | 2024.04.23. 20:00 |
400 Ft | |
Home Couture 2010. ; Kare Design Angol-német nyelvű katalógus. 312 oldal, csupaillusztráció, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Ifj. Tildy Zoltán: Napsütésben (Fényképezés a természetben) ; Művelt Nép Kiadó 1956. Kemény fedelű, 175 oldal, sok képpel, megkímélt állapotban, kb.:21x24cm.
33756 |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
500 Ft |